Vytautas Grubliauskas

Klaipėdos mero gimtadienis - tarp Klaipėdos ir Briuselio (1)

Gruodžio 1-ąją uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas švenčia savo 65-ąjį gimtadienį. 11 val. jį užklupome pakeliui į Briuselį, Kopenhagoje. Skrydis atidėtas 4 valandoms.

„Diena truputėlį keistoka. Ne tiek todėl, kad mano šventė - jubiliejus, kaip kai kurie žmonės sako, bet todėl, kad šiandien turiu būti Briuselyje. Dabar mane pagavote pakeliui į jį - Kopenhagoje. Viskas prasidėjo įdomiai, tiesiog ryte buvo pranešta, kad atšaukiamas vienas jungiamasis skrydis iš Kopenhagos į Briuselį, ir joje turiu praleisti bent keturias valandas“, - VE.lt sakė V. Grubliauskas.

Jis pasidžiaugė, kad dar spės į Europos regionų komiteto plenarinę sesiją, kuri vyks po pietų.

„Dabar sėdžiu Kopenhagoje, esu prisijungęs prie Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos posėdžio ir dar kalbu su “Vakarų ekspresu„. Štai koks pasaulis mažas, telpa vienoje kišenėje“, - juokavo Klaipėdos meras.

Vakare, kai baigsis plenarinė sesija, V. Grubliauskas su kolegomis kitais merais ir Briuselio atstovais vakarieniaus.

„Tikrai įdomi diena, tokios dar nebuvo. Labiausiai prisimenu, kaip švenčiau 50-metį, kurį įspūdingai suorganizavo žmona Inga. 60-metį irgi atsimenu. Bet visi gimtadieniai vykdavo Klaipėdoje, namuose. O šis unikalus šiuo atžvilgiu - tarp Klaipėdos ir Briuselio, pusiaukelėje Kopenhagoje“, - sakė V. Grubliauskas.

Negavau. Tad paklausiu, kada mero planuose- poilsis ir darbas tik "Sodros" pensininkų gretose?
Atsakymo, 2021-12-01 18:10
Sidebar placeholder