Klaipėdos naujienos. Pirmadienis

Svarbiausi pirmadienio įvykiai: naujienų portalas VE.lt  pateikia svarbiausių pirmadienio naujienų Klaipėdoje apžvalgą:

Gimė. Per statistinę parą gimdė 5 moterys. Pasaulį išvydo 2 mergaitės ir 3 berniukai.

Klaipėdoje iki 16.10 val. policijoje buvo užregistruoti 4 pranešimai apie nusikaltimus. Greitosios medicinos pagalbos medikai kviesti 80 kartų. Paplūdimių gelbėtojams diena buvo rami. Pirmą pusę dienos lijo, kitą pusę žmonių buvo nedaug, oras geras, maudytis buvo galima.

Sankryža. Klaipėdoje jau kitąmet bus pradėta statyti nauja sankryža prie Laisvosios ekonominės zonos (LEZ). Ekonomikos ir inovacijų ministerijos sprendimu projektui "Centrinio įvažiavimo į Klaipėdos LEZ teritoriją iš krašto kelio 141 nauja statyba" skirta 914 tūkst. eurų. Iš viso iki 2023 metų šiam tikslui įgyvendinti tikimasi gauti apie 9 mln. eurų finansavimą.

Baigė. Pirmadienis buvo paskutinė ilgamečio Klaipėdos miesto policijos komisariato vadovo Gintauto Mačiulaičio darbo diena. Jis baigė tarnybą. 28 metus policijoje dirbęs pareigūnas iki komisariato vado pareigų pakilo nuo tarnybos žemiausios grandies policininko.

Išplaukė. Pirmadienio rytą Lietuvos jūrų muziejaus baseinus paliko ir išplaukė į Baltijos jūrą dar penki per keturis mėnesius sustiprėję ruoniukai rastinukai, kurie pavasarį nusilpę buvo atgabenti iš jūros pakrantės. Šiemet muziejui teko priglausti ir rūpintis net septyniolika ruonių jauniklių.

Šoka. Klaipėdos šokių klubas "Danė" įgyvendina iniciatyvą "Pietinė Klaipėda šoka". Pirmadienį prasidėjo nemokamų veiklų maratonas.

Citata iš www.VE.lt. "Palikit ramybėje tuos Palangos verslininkus. Ko jūs veržiatės į tas kavines? Nusipirkite maisto prekybos centruose ir pamatysite, kaip greitai viskas atpigs", - taip straipsnį "Gavusi sąskaitą už pietus Palangoje pakraupo: štai, kiek atsieina "auksiniai" valgiai pajūryje" komentavo vienas interneto portalo lankytojas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder