Klaipėdos pajūryje: automobilių spūstys ir vandens pramogos

Termometro stulpeliams perkopus 30 laipsnių karštį, į Klaipėdos paplūdimius suplūdo masė poilsiautojų: automobilių aikštelės perpildytos, kai kurie prie Olando kepurės ir Karklės savo transporto priemones parkuoja tiesiog miško šalikelėse ar ant žaliosios vejos, o Neįgaliųjų paplūdimio didžiojoje aikštelėje taip pat vietos arčiau pliažo rasti nėra lengva.

Įžengus į Neįgaliųjų pliažą, galima matyti, kad veiklos apstu tiek vaikams, tiek jų tėveliams: jūroje ratus suka vandens motociklai, yra ir specialus bananas, galintis ant vandens patempti 6 žmones, ekstremalių pojūčių mėgėjams - speciali pripučiama padanga.

"Pasiplaukiojimas vandens motociklu 1 minutę - 3 eurai, tempimas bananu vienam žmogui - 10 eurų 10 minučių, tempimas padanga - 2 arba 3 žmonėm iš viso - 30 eurų. Gultai visai dienai - 3 eurai, taip pat pirmiems spėjusiems į komplektą įeina ir skėčiai nuo saulės", - "Vakarų ekspresui" sakė paplūdimyje dirbanti verslininkė Erika Junokė.

Ji teigė, kad vandens motociklai šiandien yra gana paklausūs - yra susidariusi 2 valandų eilė.

"Oras - nuostabus! Pats darbymetis", - džiaugėsi verslininkė.

"Vakarų ekspreso" žurnalistų sutikta vilniečių pora Tomas ir Sima pasidžiaugė, kad pagaliau gali Lietuvos pajūryje pasijusti ne ką prasčiau nei Kanarų salose.

"Ir oras, ir pramogos, ir vaizdas pliaže su gultais primena užsienio kurortą", - pasidžiaugė Klaipėdoje poilsiaujantys vilniečiai. 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder