Klaipėdos rajonas – Tavo vasaros sostinė

Nuo seno vasaros sostinėmis tituluojami keli kurortiniai Lietuvos miestai, tačiau bėgant metams ir plėtojantis turizmui šalyje, vis daugiau veiklos turistams gali pasiūlyti skirtingi Lietuvos kampeliai. Kviečiame balsuoti už vasaros sostinę – Klaipėdos rajoną!

Klaipėdos rajonas – išskirtinis keturių vandenų kraštas, kurį skalauja Baltijos jūros ir Kuršių marių bangos, vingiuoja srauni Minijos upė, žalią rajono veidą gyvina mėlynų ežerų akys. Čia svečius pasitinka jaukūs miestai ir miesteliai, gamtos prieglobsčio apsupti kaimai, akį džiuginantys ir vaizduotę įkvepiantys gamtos peizažai, tūkstantmečius skaičiuojanti lietuvininkų ir žemaičių krašto istorija, per amžius išsaugota kultūra, puoselėjamos tradicijos, šilti ir draugiški žmonės.

Kraštą lengvai pažinti galima keliaujant po apylinkes, atostogaujant kaimo turizmo sodybose.

Apsilankę puslapyje https://plus.lrytas.lt/vasaros-sostine-2021/klaipedos-r matysite visus Klaipėdos rajone vyksiančius renginius, informaciją apie lankytinas vietas ir objektus, tad lengviau galėsite planuoti savo laisvalaikį ir dėlioti įsimintinus vasaros atostogų maršrutus.

Ir jeigu galvojate, kad Klaipėdos rajonas yra vertas vasaros sostinės titulo – balsuokite už keturių vandenų kraštą!

Linkime nepamirštamų akimirkų ir turiningo poilsio. Atverkite horizontus vasarai!
 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder