Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Pageidavimas
Pageidavimas, 2022-11-29 17:58

"1945 m. sausį čia beveik neliko čiabuvių – vietinių gyventojų." Gal vietoj "čiabuvių" tiktų autentiškas žodis "šišioniškiai"? Apžvalga įdomi - juk rašoma apie tai kas buvo, tai ir autentiškam žodžiui vieta atsirastų. Tarmiškas? Nieko blogo!

Antanas Gedvilas
Antanas Gedvilas, 2022-11-29 16:22

Klaipėdos herbo reikšmė susijusi su Klaipėdos pilies paskirtimi-užtikrinti prekybos kontrolę Nemunu nuo pat jos pastatymo pradžios. Kartu tai buvo sunkiai užimama tvirtovė, ką rodo centrinis bokštas. Šoniniai pastoliai skirti didžiųjų arbaletų pastatymui apšaudyti laivus.

Miestietis
Miestietis, 2022-11-29 15:13

Šaunu. Vis daugiau apie tai kalbama. Vis daugiau gyvinama ir aktualinama 770 metų siekianti Klaipėdos-Mėmelio miesto istorija. Tai turi imti skleistis visose srityse, turi būti taisomi gyvuliški sovietų ir apsileidiški nepriklausomybės liberalų sukurti ir gilinti randai PAVELDO srityje. Miestas, o taip pat ir jo žmonės, negerbiantis ir nepuoselėjantis savo istorijos ir paveldo yra bedvasis plastiko gabalėlis niekam neįdomus, nereikingas, bevertis. Miesto meras ir savivaldybė privalo dirbti savo darbdaviams - miesto žmonėms (taip, mes jiems mokame algą). Privalo būti investuojama į paveldo atstatymą (Biržos pastatas, Biržos gatvės rajonas) ir restauravimą/išlaikymą/įveiklinimą (Karališkasis paštas! Karališkieji teismo rūmai ir kalėjimo kompleksas!). Tik atstatydami istorinį teisingumą klaipėdiečiai pasijus gyvenantys prasmingai, pilnavertiškai, susijungs su šimtamete didinga miesto istorija, pajus savo Klaipėdą vertingą, išskirtinę ir net karališką. Linkiu klaipėdiečiams busti ir įdarbinti miesto valdžią dirbti-tarnauti žmonių gerovei

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.