Kovoje su narkotikais Klaipėda sulauks tikinčiųjų pagalbos

(1)

Narkotinių medžiagų paplitimo tarp jaunimo problemą uostamiestis spręs ne vien teisėsaugos jėgomis. Tam bus pasitelkta ir Bažnyčia. Tokią galimybę vakar su Telšių vyskupu aptarė Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Klaipėdos meras A. Vaitkus antradienį Žemaitijos sostinėje lankėsi Telšių vyskupo Algirdo Jurevičiaus kvietimu.

„Susitikime su Telšių vyskupu dalyvavo viso regiono merai. Aptarėme klausimus, kurie yra svarbūs tikinčiųjų bendruomenei. Kalbėjomės ir apie mūsų miestuose bei miesteliuose tikinčiųjų naudojamą infrastruktūrą“, - „Vakarų ekspresui“ sakė A. Vaitkus.

Mero teigimu, uostamiesčio tikintieji nėra išsakę kokių nors ypatingo pobūdžio problemų.

„Tiesiog yra bendrystės dalykai, kurie yra labai svarbūs tikinčiųjų bendruomenei. Aišku, kiekvienoje šalies dalyje, bet kuriame mieste yra tam tikrų savų aktualijų. Kadangi dalyvavo viso regiono merai, tai kalbėjomės apie Klaipėdos kraštą. Tarėmės, kokius bendrus tikslus galime įvardyti“, - teigė A. Vaitkus.

Kaip vieną iš tokių tikslų, Klaipėdos meras įvardijo problemos dėl narkotinių medžiagų ir alkoholio paplitimo tarp jaunimo sprendimą.

„Yra problemų, kurios aktualios kiekvienai šalies savivaldybei.

Narkotinių medžiagų vartojimas, ypač jaunimo, itin aktualus Klaipėdai.

Visi žino, kad beveik visose uostamiesčio mokyklose rasta sunkiųjų narkotinių medžiagų pėdsakų. Aptarėme, kaip šią problemą būtų galimą spręsti pasitelkus dvasininkus ir tikinčiuosius. Švietimas šioje srityje yra viena iš formų, padedanti atitolinti visuomenę nuo įvairių blogybių", - neabejojo A. Vaitkus.

Paklaustas, ar oficialiai pakvietė Telšių vyskupą apsilankyti uostamiestyje, Klaipėdos meras leido suprasti, kad tokiam kvietimui nėra jokios būtinybės.

„Vyskupas visada yra laukiamas Klaipėdoje. Lietuva yra tikinti valstybė. Turime pripažinti, kad Bažnyčia moko tik gero ir kaip tai daryti mūsų bendruomenėje. Aš pats bendrystę su tikinčiųjų pasauliu turiu jau gerą dešimtmetį. Pirmasis ryšys atsirado dar dirbant uosto vadovu“, - sakė Klaipėdos meras A. Vaitkus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder