KU pardavė dar vieną nenaudojamų pastatų kompleksą

Klaipėdos universitetas pardavė dar vieną nenaudojamų pastatų kompleksą – vadinamąjį mokomąjį – gamybinį korpusą, esantį Minijos g. 153, Klaipėdoje. Anksčiau jame buvo įsikūręs KU Socialinių mokslų fakultetas.

Šiandienos popietę pasibaigus elektroninio aukciono laikui, paaiškėjo, jog jis buvo sėkmingas. Nenaudojamą pastatų kompleksą įsigijo UAB „Maksilika“. Bendrovė buvo vienintelė aukciono dalyvė. Jos pasiūlyta kaina už parduodamą objektą – 1 738 800 Eur. Ji tokia pat kaip ir skelbta pradinė komplekso pardavimo kaina.

KU infrastruktūros ir plėtros prorektorius Benediktas Petrauskas džiaugiasi rezultatyviu aukcionu ir tikisi, jog sutartis su aukciono laimėtoju bus pasirašyta be trikdžių – pagal įstatymus tai turi būti padaryta per 30 dienų. „Džiaugiamės, kad aukcionas įvyko ir pavyko, tad galėsime susitelkti ne į nenaudojamo nekilnojamojo turto priežiūrą ir apsaugą, o į naujų KU projektų įgyvendinimą. Norime kuo greičiau pradėti naujo studentų bendrabučio projektavimą ir statybas, Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto perkėlimą į KU miestelį“,- sakė B. Petrauskas. 

Beje, pirmąkart nenaudojamo nekilnojamojo turto aukcioną KU vykdė elektroninėje erdvėje. Taip tikėtasi parduodamu turtu sudominti kuo daugiau potencialių pirkėjų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder