„Memel motor fest“ renginys: nuo parodos iki orinės pakabos bei garso aparatūros varžybų

Šiandien vykstanti išskirtinė modifikuotų automobilių ir kelių motociklų paroda, organizatorių rengtos orinės važiuoklės, garso technikos, išmetamųjų varžybos bei kitos veiklos pritraukė minias susidomėjusių.

Nuo pat pietų iki šešių vakaro Jūros šventės dalyviai turėjo galimybę apsilankyti „Memel motor fest“ renginyje. 

Vis didėjantys žmonių srautai pradėjo plūsti nuo pat renginio pradžios – modifikuotų automobilių parodos. 
Tvarkingai išsirikiavusių automobilių savininkus praeiviai mielai kalbino apie jų paruoštus automobilius bei nesikuklino ir prie jų nusifotografuoti.

Lengvai šurmuliuojančią minią užgožė keli iš parodoje esančių automobilių – juose sumontuota speciali garso aparatūrair plačiai atvertos durys virpino ne tik pačių automobilių kėbulus, bet ir sklaidė praeinančių žmonių plaukus.

Viena iš varžybų rungčių tokia ir buvo: norintys parodyti pačių pasigamintą garso techniką galėjo tai padaryti prieš visus – į automobilį grojant muzikai buvo kviečiamos savanorės.

Sprendimas priimti tik merginas buvo priimtas todėl, nes pastarųjų plaukai buvo ilgesni – taip lengviau nuspręsti, kieno automobilis stipriau sutaršo plaukus ir kas šios rungties laimėtojas.

Vis dėlto buvo padaryta išimtis – dalyvauti šioje rungtyje buvo priimtas ir vienas vyras, turintis ilgesnius plaukus.

Renginyje netrūko dalyvių entuziazmo ir žiūrovų aktyvumo: žmonės tiesiog stumdėsi, kad pamatytų varžybas ir laimėtojus.

Organizatoriai buvo paruošę ir dar daugiau konkursinių užduočių dalyviams su automobiliais: rungtasi dėl greičiausiai ir kokybiškiausiai veikiančios orinės pakabos bei išmetamųjų dujų garso.

Taip pat renginyje buvo ir kitų pramogų, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pastarąją auditoriją pritraukė net kelis kartus vykęs sportinio automobilio plovimas, kuriama dalyvavo dvi merginos.

„Memel motor fest“ žiūrovai dėl įvairiausių organizatorių rengiamų veiklų taip pat buvo patenkinti, emocijomis dalijosi vieni su kitais, o dalyviai džiaugėsi apdovanojimais ir teigiamais jausmais.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder