Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

Merai turėjo apie ką pasikalbėti

(2)

Įvykusiame Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono merų susitikime aptarti abiem savivaldybėms svarbūs infrastruktūros klausimai.

Vienas iš aktualiausių - sklandus susisiekimas tarp Klaipėdos miesto ir rajono. Jo problemos ypač išryškėja piko metu.

Pasak Klaipėdos miesto mero Arvydo Vaitkaus, siekiant suvaldyti transporto srautus, klausimą reikia spręsti kompleksiškai.

Su rajono meru Broniumi Markausku apsikeista nuomonėmis dėl galimybių įrengti naujas susisiekimo jungtis tarp miesto ir rajono, bendromis jėgomis siekti abiem savivaldybėms svarbios infrastruktūros vystymo - tolimesnio Jakų žiedinės sankryžos rekonstravimo projekto įgyvendinimo, kelio nuo Jakų žiedo palei Klaipėdos LEZ teritoriją Šilutės link rekonstrukcijos.

"Situacija, kuri susiformavo paskutinį dešimtmetį, yra netinkama ir vairuotojai šiandien nepagrįstai turi problemų įvažiuodami ar išvažiuodami iš miesto piko valandomis.

Dabar sprendžiant problemą pasekmės skaudžiai kainuos, bet akivaizdu, kad problemą reikia spręsti artimiausiu metu, priešingu atveju, matant didėjančius srautus iš ir į miestą, problemos mastas tik didės", - sakė A. Vaitkus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder