Mielas akiai vaizdelis: gulbių šeimynėlė sustabdė automobilių eismą

Šiaurės prospekte, netoli prekybos centro „Luizė“, klaipėdiečiai telefonais fiksuoja mielus akiai vaizdelius – per čia esančią keturių eismo juostų su skiriamuoju žolynėliu gatvę vis dažniau eina gulbių šeimynėlė – tėveliai ir šeši vaikučiai - gubiniukai.

„Facebook" profiliuose galima išvysti klaipėdiečių užfiksuotų pikantiškų ir mielų su šiais gulbiukais akiai vaizdelių.

Šį savaitgalį gulbių šeimynėlę, einančią per gatvę, nufotografavęs klaipėdietis Andrius Aušra su dukrele Urte su „Vakarų ekspresu" sutiko pasidalinti savo patirtais įspūdžiais.

„Su dukrele važiavome iš sporto treniruotės ir žiūrime eina gulbių šeimynėlė. Fainas vaizdelis. Išsitraukėme telefonus ir ėmėme fiksuoti. Šį vaizdelį fiksavo ir kitų automobilių savininkai. Iš abiejų gatvės pusių sustojo automobiliai ir kantriai laukė, kol gulbių šeimėlė pereis gatvę. Smagu tai, kad nė vienas automobilio vairuotojas nė ne pyptelėjo. Gera, kad visi yra tapę supratingi ir tolerantiški", - „Vakarų ekspresui" pasakojo A. Aušra.

Jam įsiminė tai, kad gulbė ir gulbinas ėjo priekyje, o gulbiukai atsargiai ir labai lėtai vienas po kito, padedant vienas kitam, leidosi nuo gana aukšto betoninio gatvės borto.

„Vaizdelis išties įdomus. Pirmą kartą tai mačiau savo akimis", - šyptelėjo A. Aušra.

Jam antrino ir dukrelė Urtė.

„Labai miela. Šis vaizdelis man labai pakėlė nuotaiką", - sakė mergaitė.

Šiame gatvės ruože yra specialus ženklas, kuris žymi, kad šia gatve gali vaikščioti gulbės su vaikučiais, tad automobilių vairuotojus VE.lt ragina būti dėmesingus ir Šiaurės prospekte nelėkti labai dideli greičiu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder