Miestą dar vieną naktį užvaldė koncertai

Pandemija neatbaidė žmonių šeštadienio vakarą susirinkti į Kruizinių laivų terminalą bei Teatro aikštę išgirsti savo mėgstamų atlikėjų ir pajausti šventinę dvasią. 

Šeštadienio vakaras Klaipėdoje buvo tikrai neramus. Žmonės išsiilgę linksmybių su nekantrumu laukė koncertų senamiestyje ir terminale. 

Dėl koncertų žmonės suvažiavo iš įvairiausių miestų. 

„Dėl šiandienos koncertų atvažiavom iš Utenos", – pasakojo studentas Vilius. 

Vilnietė Simona, nors ir sakė, jog dažniausiai praleidžia Jūros šventę, tačiau šiais metais atvažiavo čia ir teigė, jog visai nesigaili savo pasirinkimo.

Teatro aikštėje pasirodė grupė „KaYra", Augustina Vaiginytė quartet ir galiausiai Jurijus Veklenko. Tuo tarpu kitoje scenoje, Kruizinių laivų terminale, koncertavo Giedrė Kilčiauskienė, Donatas Montvydas ir vakarą vainikavo Marijono Mikutavičiaus pasirodymas.

Grupės „KaYra" nariai scenoje buvo tokie energingi, kad net trūko gitaros styga. Tačiau pasirodymo gitaristas nenutraukė ir užbaigė groti kūrinį.

Donato Montvydo koncerte minioje ryškiai švietė šviesų jūra. Kartu su atlikėju šoko susirinkusieji žiūrovai.

Pagrindinį vakaro koncertą surengė Marijonas Mikutavičius. Nors koncertas prasidėjo vėliau nei planuota, nuo pat pirmų akimirkų pasigirdo plojimai ir taip pat nuo pirmos dainos akordų publika dainavo kartu su atlikėju. Koncertą užbaigė minios skanduojama žodis „ačiū" ir ovacijos. 

„Jūs buvote pats geriausias dalykas per beveik metus", – po pasirodymo sakė M. Mikutavičius Jūros šventės dalyviams.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder