Kažkada, senais bjauriais sovietiniais laikais vaikams, paaugliams būdavo įvairios stovyklos, sporto stovyklos. Vaikai turėjo veiklos, būdavo gamtoje. Na, dabar laisvė, demokratija, vaikučiai savotiškai "protestuoja" , taip saknt "durniuoja" iš neturėjimo ką veikti. Paišo grafičius ant pastatų fasadų, apipaišo autobusų stoteles, laužo vaikų aikštelių inventorių, na, žodžiu "šiuolaikinis" jaunimas. Ir pikta, ir liūdna.....Elektroninės cigaretės, kvaišalai, stogai "nuvažiavę"....Subkultūra vadinasi.
LOL
LOL ,
O ko piktinasi, kad kuris netyčia nukris? Numeskite vieną, kaulelius susilaužys - apsiramins.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
tegul tie debilai žemyn galvom nuo stogo šokinėja
cia greiciausiai mafija - stoginiai
Kažkada, senais bjauriais sovietiniais laikais vaikams, paaugliams būdavo įvairios stovyklos, sporto stovyklos. Vaikai turėjo veiklos, būdavo gamtoje. Na, dabar laisvė, demokratija, vaikučiai savotiškai "protestuoja" , taip saknt "durniuoja" iš neturėjimo ką veikti. Paišo grafičius ant pastatų fasadų, apipaišo autobusų stoteles, laužo vaikų aikštelių inventorių, na, žodžiu "šiuolaikinis" jaunimas. Ir pikta, ir liūdna.....Elektroninės cigaretės, kvaišalai, stogai "nuvažiavę"....Subkultūra vadinasi.
O ko piktinasi, kad kuris netyčia nukris? Numeskite vieną, kaulelius susilaužys - apsiramins.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.