Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
atranka
atranka,

tegul tie debilai žemyn galvom nuo stogo šokinėja

mafija
mafija,

cia greiciausiai mafija - stoginiai

Bjauru
Bjauru,

Kažkada, senais bjauriais sovietiniais laikais vaikams, paaugliams būdavo įvairios stovyklos, sporto stovyklos. Vaikai turėjo veiklos, būdavo gamtoje. Na, dabar laisvė, demokratija, vaikučiai savotiškai "protestuoja" , taip saknt "durniuoja" iš neturėjimo ką veikti. Paišo grafičius ant pastatų fasadų, apipaišo autobusų stoteles, laužo vaikų aikštelių inventorių, na, žodžiu "šiuolaikinis" jaunimas. Ir pikta, ir liūdna.....Elektroninės cigaretės, kvaišalai, stogai "nuvažiavę"....Subkultūra vadinasi.

LOL
LOL ,

O ko piktinasi, kad kuris netyčia nukris? Numeskite vieną, kaulelius susilaužys - apsiramins.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.