Prie vakcinacijos centrų – spūstys: dalis į eilę stojo dar prieš 7 val. ryto, į uostamiestį vyko net iš Alytaus (3)

Klaipėdoje senjorus pakvietus skiepytis „Pfizer“ vakcina be išankstinės registracijos nusidriekė ilga eilė. Vyresni nei 65 m. žmonės skiepo laukė ir po porą valandų. Laukiančiųjų eilės išsirikiavo prie abiejų uostamiesčio vakcinacijos centrų, - skelbia portalas LRT.lt.

„Per valandą paskiepijame po 100 žmonių“, – teigė Klaipėdos miesto poliklinikos vakcinacijos centro koordinatorė Jadvyga Kateivienė.

Antradienį šis vakcinacijos centras duris atvėrė 9 val., tačiau norintieji pasiskiepyti pradėjo rinktis kur kas anksčiau – buvo atėjusiųjų nuo 7 val.

Nors greta vakcinacijos centro nutįsusi laukiančiųjų eilė atrodo įspūdingai, tvirtinama, kad procesas vyksta gana greitai.

„Pats skiepijimo procesas tikrai ilgai neužtrunka.

Ilgiausiai trunka dokumentų pildymas – daugumai žmonių reikia pagalbos, tad tenka palaukti.

Turime nemažai rusakalbių asmenų, jiems klausimus reikia išversti, kitaip jie nesupranta“, – dėstė J. Kateivienė.

Pašnekovė patikino, kad antradienį visi atėjusieji bus paskiepyti, tačiau likus artinantis vakcinacijos centro darbo pabaigai planuojama pradėti skaičiuoti žmones – likus kelioms minutėms iki centro darbo pabaigos žmonės į eilę stoti jau negalės. Jų bus paprašyta skiepo atvykti kitą dieną.

Antradienį Klaipėdos miesto poliklinikos vakcinacijos centre skiepijami ne tik klaipėdiečiai, bet ir to panorę kitų miestų gyventojai.

„Iš visos Lietuvos yra žmonių – iš Vilniaus, Alytaus, kitų miestų“, – pastebėjo J. Kateivienė.

Daugybė žmonių antradienį stojo ir į gyvą eilė prie kito uostamiesčio vakcinacijos centro, esančio Galinio Pylimo g., kur per kelias pirmas darbo valandas buvo paskiepyti 325 žmonės.

Pastebima, kad dauguma antradienį atvykusių žmonių anksčiau jau buvo kviesti skiepytis, tačiau to atsisakė arba nesutiko su jiems siūlyta vakcina, - rašo portalas LRT.lt

 

Įdomu, kodėl Klaipėdai skirtais skiepais skiepijami žmonės iš visos Lietuvos, nors didelė dalis dirbančių ir teikiančių paslaugas klaipėdiečiai niekaip negali gauti skiepų, nors ir labai norėtų, prašosi.
Daiva , 2021-04-14 09:21
rusakalbiai nesupranta???? kur...os tiek metu pragyveno ir nesupranta??? kada pagaliau atsibusite? vokietojoje nesupranti vokiskai - tau paaiskins isvers lietuviskai ar rusiskai? kiek galima nuolaidziauti tiems .....
klp, 2021-04-14 04:44
ko nerašot, kad senolis ar senolė mirė tenai galbūt po skiepo
as, 2021-04-13 21:28
Sidebar placeholder