Skubėti nėra kur - paplūdimių riboženkliai bus sudėti iki sezono pradžios

(1)

Iki vasaros sezono pradžios likus tik kiek mažiau nei savaitei, vasariški orai ne vieną išginė į paplūdimius. Tačiau kol kas dar nesužymėtos pastarųjų ribos.

BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki patikino, jog sezonui oficialiai prasidėjus birželio 1 dieną riboženkliai tikrai bus.

„Paplūdimiai ruošiasi nuosekliai, buvo statomi suoliukai, persirengimo kabinos, tada - riboženkliai. Dauguma paplūdimių jau yra visiškai paruošti, todėl ribos turėtų būti pažymėtos jau šią savaitę. Visi paplūdimiai bus sužymėti iki sezono pradžios, tai yra iki birželio 1 dienos“,- pasiruošimo darbus vardino A. Siakki.

Kiek anksčiau šią savaitę Klaipėdos savivaldybės interneto svetainė, kurioje gyventojai gali išreikšti nepasitenkinimą miesto problemomis, atsirado įrašas apie moterų paplūdimį išskiriantį unikalų žymėjimą - iš šakų sudėliotą M raidę su klausimu „Kada bus pastatytas ženklas “Moterų paplūdimys?"

„Tokių nekantruolių, kuomet kažkas iš poilsiautojų pažymi paplūdimio ribas, kartais atsiranda, tai nėra išskirtinis atvejis. Tačiau, kol nėra oficialios sezono pradžios, nereikia tikėtis, jog būsime juos suskirstę“, - sakė A. Siakki.

Pašnekovo teigimu, orams vėl atvėsus, tokio staigaus paplūdimius skiriančių ženklų poreikio nebus.

„Šiltų dienų būna ir balandį, dėl to tikrai nereikia skubėti jų atidaryti. Paskui orai atšąla ir poreikio skubėti nebelieka“, - apie ankstesnių metų patirtį pasakojo A. Siakki.

Nors šilti orai uostamiestį lepina jau kelias dienas, Baltijos jūros vanduo kol kas nėra itin šiltas, jo temperatūra siekia apie 13-14 laipsnių.

Oficialus vasaros sezonas Klaipėdoje startuos birželio 1 dieną, tuomet pradės budėti gelbėtojai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder