Studentų JAM SESSION kiekvieną ketvirtadienį džiazo klube “Kurpiai”

Puikios žinios studijuojantiems ir planuojantiems studijas Klaipėdoje!

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto džiazo ir populiariosios muzikos dėstytojų iniciatyva pradėtas įgyvendinti bendradarbiavimo tarp verslo ir aukštosios mokyklos projektas.

Klaipėdoje naujai atsidaręs džiazo klubas ”Kurpiai” nuo 2021.11.11 suteikia LMTA Klaipėdos fakulteto studentams sceną ir laisvę muzikuoti, realizuoti savo studijas praktiškai, formuoti savitą muzikos atlikėjo identitetą, plėtoti muzikinės kultūros akiratį, dalintis muzikine patirtimi su visa Klaipėdos studentų bendruomene.

Tad Klaipėdos muzikos studentams atveriamos galimybės praktikuotis ne tik akademijoje bet ir už jos ribų.

Tokia praktika vyrauja daugelyje pasaulio šalių, kur yra įsikūrusios stipriausios džiazo ir populiariosios muzikos mokyklos, o šiandien ne išimtimi tapo ir Klaipėda.

Klaipėdos fakulteto džiazo ir populiariosios muzikos dėstytojo Kęstučio Sovos manymu, studijuojant geriausių rezultatų gali tikėtis tik tada, kai visas gautas žinias akademijoje gali kaip mat realizuoti praktiškai, o ir kaupiasi saviorganizavimo, vadybinė, bendravimo su klausytojais patirtis.

Neįkainojamas dalykas kokį gali suteikti dėstytojai,  miesto melomanų bendruomenė bei verslas  jaunam talentingam muzikui – tai palaikymas.

Kviečiame į muzikinius susitikimus kiekvieną ketvirtadienį džiazo klube ”Kurpiai”, kuriuose vyks džiazo muzikos „Jam Session“ stiliaus šėlionės.
Renginys nemokamas.

Sidebar placeholder