slidu

Sugrįžusi žiema senjorams tapo galvos skausmu

(1)

Įsisiautėjus žiemiškiems orams, vyresnio amžiaus klaipėdiečiai skundžiasi slidžiais šaligatviais. Tikina vargiai galintys iškelti koją iš namų ir nusipirkti būtiniausių produktų.

Mokyklos gatvės gyventoja pasakojo, kad joje prie 17, 19, 21 numeriais pažymėtų penkiaaukščių esantis šaligatvis tapo tikra čiuožykla.

„Norėčiau nueiti į šalia esančią parduotuvę, tačiau antrą dieną iš eilės to padaryti negaliu. Man jau 80 metų, visko gyvenime mačiau, bet tokios betvarkės dar neregėjau. Gal ankstesniais laikais parduotuvėse ir trūko bananų, tačiau bent jau mieste buvo tvarka. Vakar mačiau, kaip per dieną du kartus buvo nuvalytas Malūno parko pusės šaligatvis, o mes ir toliau liekame įkalinti savo pačių namuose. Kreipiausi į miesto valdžios atstovus, tačiau man buvo atsakyta, jog už šios teritorijos valymą Savivaldybė nėra atsakinga“, - pasakojo Angelė Jokubauskienė.

Tačiau minimus namus administruojančios bendrovės „Paslaugos būstui“ atstovė Inesa Stonienė patikino, kad jų administruojamos teritorijos - vidiniai kiemai ir įėjimai į namų laiptines yra kruopščiai prižiūrimi.

„Sniegas yra tikrai nuvalytas ir darbuotojams priekaištų neturiu“, - sakė pašnekovė.

Anot jos, kiti namo gyventojai pretenzijų nereiškia.

Dėl slidžių šaligatvių kyla grėsmė pargriūti ir susižeisti vyresnio amžiaus žmonėms ir vaikams.

Vis dėlto VšĮ Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Nijolė Dambrauskienė sako, jog per paskutines keletą parų medikai nesulaukė nė vieno pagalbos prašymo dėl susižalojimų parkritus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder