Sunerimo dėl poliklinikos pastato būklės

(1)

Pievų Tako gatvėje įsikūrusios medicinos įstaigos lankytojai susirūpinę pastato technine būkle. Anot žmonių, statinys jau verkiant reikalauja remonto ir kelia grėsmę praeiviams.

Minėtu adresu jau ne vienerius metus veikia viešosios įstaigos Jūrininkų pirminės sveikatos priežiūros centro padalinys. Jame miestiečiams teikiama puokštė sveikatingumo paslaugų ir kasdien lankosi šimtai pacientų. Žmonės stebisi, kodėl populiarios įstaigos pastatas bjauroja miesto veidą.

„Pastatas yra avarinės būklės, nuo fasado krinta tinkas, laiptai į pastatą griūva, neįgaliųjų užvažiavimas nebetinkamas naudoti ir pavojingas, stringa ratai, turėklai pažeisti korozijos“, - teigė gyventojas.

Šio statinio priežiūra rūpinasi pats Klaipėdos jūrininkų sveikatos priežiūros centras. Susisiekėme su įstaigos vyriausiuoju gydytoju Sauliumi Dabravalskiu ir pasidomėjome, ar iš tikrųjų situacija yra tokia prasta, o gal žmonių skundai laužti iš piršto?

"Įstaiga čia veikia nuo 2017 m. rudens. Nuo 2018 m. iki dabar pastatas kasmet atnaujinamas. Didžiausi remonto darbai atlikti viduje, tačiau išorė taip pat periodiškai tvarkoma.

Siekiant gerinti darbuotojų darbo sąlygas ir pacientams sukurti patrauklesnę atmosferą, per pastaruosius ketverius metus į remontą investuota per 92 tūkst. eurų.

Sutinku, kad statinio išorė nėra pačios geriausios būklės, tačiau tinkas ant galvų tikrai nebyra ir grėsmės praeivių sveikatai nėra", - užtikrino vyriausiasis gydytojas.

S. Dabravalskis taip pat atskleidė, jog visas medicinos kolektyvas su nekantrumu laukia, kuomet startuos naujos poliklinikos statyba ir jų veikla bus perkelta ten.

Sklypuose Birutės g. 5 ir 5A planuojama pastatyti 7 900 kvadratinių metrų ploto pastatą, kuriame bus 4 100 kvadratinių metrų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 137 vietomis. Dar 22 automobilių stovėjimo vietos projektuojamos šalia pastato.

Šiuo metu paskelbtas konkursas dėl rangos darbų vykdymo ir vyksta viešųjų pirkimų procedūros. Statinys iškilti turėtų per 22 mėnesius nuo sutarties su rangovais pasirašymo dienos.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder