Tauralaukyje duris atvėrė nauja „Rimi“ (7)

„Rimi“ šiandien atidarė „Supermarket“ formato prekybos centrą Klaipėdos šiaurinėje miesto dalyje – Tauralaukyje.

Daugiau nei 1000 kv. m. ploto parduotuvė įsikūrė greta naujo kelio Klipščiai–Tauralaukis–Liepoja, tad pirkėjai galės patogiai ir greitai ją pasiekti po darbo su visa šeima keliaudami namo. Klaipėdos regione tai jau 14 „Rimi“ tinklo parduotuvė, o visoje Lietuvoje – 77. Planuojama, kad iki 2023 metų pabaigos „Rimi“ šalyje atvers dar 23 parduotuves.

Šiaurinėje Klaipėdos dalyje įsikūrusiame Tauralaukio mikrorajone „Rimi“ duris atvėrė adresu Pajūrio g. 5A, nuosavų namų apsuptyje, greta kelio Klipščiai–Tauralaukis–Liepoja. Slengių ir Klipščių gyventojai jau spėjo pamilti prekybos tinklo asortimentą, tad ir Tauralaukio bendruomenė dabar jį ras arčiau savo namų.

„Vykdydami plėtros strategiją vis labiau įsitvirtiname ir pajūryje. Čia, ypač Klaipėdos priemiesčiuose, kur keliasi jaunos šeimos, sparčiai daugėjant gyventojų skaičiui auga ir šiuolaikinių prekybos centrų poreikis. Įsikurdami priemiesčio rajonuose, gyventojai nenori gaišti laiko kamščiuose, jų tikslas – greitai ir patogiai pasiekti prekybos centrą bei apsipirkti netoli namų, kaimynystėje esančiame, bet tuo pačiu moderniame prekybos centre. Taigi, atliepdami jų lūkesčius ir norėdami pagerinti priemiesčio gyventojų gyvenimo kokybę, ateiname arčiau jų namų bei padedame patogiau apsipirkti“, –  sako „Rimi Lietuva“ plėtros vadovė Rosita Kucevičienė.

Apsipirkdami naujojoje parduotuvėje priemiesčio gyventojai ne tik sutaupys laiko keliaudami į parduotuvę, bet ir ras platų, kiekvieno skoniui pritaikytą asortimentą: gausų aukščiausios kokybės „Rimi“ privačios etiketės gaminių pasirinkimą, „Rimi“ šefų gamybos vartojimui paruoštus „Mano dienai“ produktus, šviežių salotų barą, įprastus pieno, mėsos, žuvies, bakalėjos, šaldytų produktų bei vaisių ir daržovių skyrius.

Kasdien apsipirkti į naująją parduotuvę užsukantys klaipėdiečiai čia ras ir dar didesnį ekologiškų bei veganiškų prekių asortimentą, pamėgtus lietuviškų prekinių ženklų produktus, o taip pat – „Rinkis Sveikiau“ ženklu pažymėtą asortimentą, suformuotą bendradarbiaujant su sveikatos specialistais, kad sveikai maitintis visai šeimai būtų dar lengviau. „Rinkis sveikiau“ ženklu pažymėtuose produktuose yra mažiau druskos, cukraus, apribojamas maisto priedų, sintetinių dažiklių, sveikatai nenaudingų riebalų ir aliejų naudojimas, šiuo ženklu pažymėtuose produktuose nėra GMO.

Didelis dėmesys bus skiriamas ir tvarumui. Daugiau nei 1000 kv. m. ploto parduotuvėje įdiegti aplinką tausojantys bei pirkėjų komfortą užtikrinantys sprendimai, tokie kaip CO2 emisiją mažinančios šaldymo sistemos. Prie kasų pirkėjai galės įsigyti daugkartinius apsipirkimo krepšius iš perdirbtų medžiagų, popierines dėžes patogiam produktų transportavimui, o daržovių skyriuje – vis labiau įprastais tampančius daugkartinius tinklinius maišelius daržovėms ir vaisiams.

Naujame prekybos centre pirkėjai galės ne tik patogiai pasirūpinti maisto prekėmis, bet ir apsipirkti šalia duris atvėrusioje „Pepco“ parduotuvėje, įsigyti vaistinių preparatų „Camelia“ vaistinėje bei gėlių salone „Domilėja gėlės“.

Parduotuvės durys lankytojams bus atviros kasdien nuo 8 iki 22 val. vakaro. Skubantys pirkėjai galės apsipirkti trijose savitarnos kasose, tačiau veiks ir keturios įprastos kasos. Be patogų apsipirkimą garantuojančių sprendimų parduotuvės viduje, čia taip pat įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė bei kelios elektromobilių parkavimo vietos.

Naujoje parduotuvėje Klaipėdos miesto ir aplinkinių rajonų gyventojams sukurtos 29 darbo vietos, į parduotuvės įrengimą investuota per 800 tūkst. eurų.

Prasta šviežios duonos pasiūla ,šviežios žuvies skyriaus iš viso nėra,. reklamuoja šviežią lašišą, kuri dar neatvežta, apie kainas jau nekalbu .Galimybių paso reikalauja,,nors plotas neviršija 1500mkv.Teks važiuoti pirktis į kitus prekybos tinklus ,kurie kaip skelbia Rimi,neorentuoti į jų pirkėjus.Pas juos kaip skelbia, orientacija į dideles ir vidutines pajamas gaunančius pirkėjus.Taigi Sory .
Tauralaukietis, 2021-12-01 13:33
Rimi kaip ir lidlas kaip ir ckerckle degaline reikalauja galimybiu pasu nepritariu imoniu tokiu nusistatymu segreguojanciu zmones kai maksima turi 1500 kv m parduotuves ir nesegreguoja zmoniu ir dar turint omeny kad rimi visos prekes ant 10 centu brangesnes nei kituose prekybos centruose sakau ne ir nezadu ir nesilankysiu musu eurai yra balsai mes zmones sprendziame kuri imone gaus balsu ir isgyvens o kuri negaus ir bankrutuos darykite isvadas patys kurios imones vertos jusu pagarbos ir balsu -euru kad isgyventu
Haha, 2021-11-29 23:41
Klausimas : Kaip miesto planavimas, ar leidžiama tokia RIMI pc koncentracija pagal aplink gyvenančių skaičių ? Norisi, kad ir kiti PC nemiegotų ir žygiuotų link Mazūriškių..
Svečias, 2021-11-26 12:04
Sidebar placeholder