Teatrų pasirodymai - ramybės atodūsis šventės įkarštyje  (1)

Šeštadienį, šviečiant karštai vidurvasario saulei, ties Turgaus ir Sukilėlių gatvių sankirta buvo galima išvysti teatrinius pasirodymus ir pajausti ramybę visame šventės šurmulyje.

“Stalo teatras” pristatė spektaklį „Eglė žalčių karalienė". Aktoriai kvietė pažinti senovės lietuvių papročius, pasimėgauti smuiko melodijomis ir paskanauti teatre iškeptų pyragėlių.

“Vėjų teatras” rodė spektaklį „Apie žuvis, ausis ir mamą". Spektaklyje buvo galima išgirsti aktorių pasakojamas istorijas bei paklausyti pačių kurtos muzikos. Dainos sukurtos pagal Mariaus Marcinkevičiaus eiles vaikams. Vaikai turėjo progą ne tik paklausyti, bet ir pajudėti bei dainuoti kartu. 

Trečiasis pristatytas spektaklis - teatro „Atviras ratas" projektas „Upinės. Poezijos ir muzikos vakaras". Atlikėjos įgarsino Juditos Vaičiūnaitės ir Indrės Valantinaitės eiles. Merginos taip pat dainavo senąsias lietuvių liaudies dainas bei grojo senaisiais instrumentais.

„Lietuvių kalba yra labai sena. Tai, kaip gyveno mūsų protėviai, mes galime rasti dainose", – kalbėjo viena iš atlikėjų.

Atlikėjos šį savo pasirodymą įvardijo kaip „tylos akimirką visame šitame triukšme".

Jei jau rašote apie 3 renginius, tai nepagailėkite foto iš visų. Rekamuojate tik vieną ar dalyvavote tik viename????
Straipsnio autorei, 2021-07-25 13:51
Sidebar placeholder