Uostamiesčio gyventojams kuriama Klaipėdiečio kortelė (2)

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia ruošianti įsteigti Klaipėdiečio kortelę, kuri turėtų užtikrinti geresnes sąlygas naudotis mieste veikiančių įstaigų paslaugomis.

„Jau šiandien galime pasakyti, kad tai bus lojalumo Klaipėdai kortelė, suteiksianti miestiečiams papildomų nuolaidų lankantis muziejuose, koncertuose, naudojantis įvairiomis mieste siūlomomis paslaugomis“, – pranešime teigė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

„Prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo kviečiame ir verslą – jų pasiūlymai taip pat bus integruoti į Klaipėdiečio kortelę“, – sakė jis.

Koncepcijoje numatoma, kad Klaipėdiečio kortelę galės gauti uostamiestyje gyvenamąją vietą deklaravę pilnamečiai asmenys.

Nuolaidas siūlys tiek savivaldybės įstaigos, tiek privatus verslas. Jau dabar kai kurios įstaigos numato, kad galėtų teikti 25 proc., o senjorams – 50 proc. nuolaidą muziejų, koncertų, renginių bilietams, taip pat 50 eurų nuolaidą metiniam viešojo transporto bilietui.

Numatoma, kad Klaipėdiečio kortelė bus ir fizinė, ir virtuali (mobilioji aplikacija).

Fizine kortele būtų galima naudotis ir kaip viešojo transporto elektroniniu bilietu, virtuali kortelė tokios funkcijos neturėtų, tačiau ji būtų nemokama.

Klaipėda siekia, kad viskas būtų integruota vienoje kortelėje, kurioje gyventojams būtų siūlomas platus nuolaidų spektras įvairiose srityse. Numatoma, kad Klaipėdiečio kortelė bus įdiegta iki kitų metų rudens.

Labai malonu butu turėti tokią kortele. Palaikau mūsų Gerb. mero sumanymą. Aš klaipėdietė, daug metų gyvename Klaipėdoje, norėtųsi būti išskirtiniais miesto gyventojais.
Klaipediete, 2021-07-19 14:28
Kam čia žaisti su kažkokia dar viena kortele? Tegu iš karto dalina memellenderio pasus, atsiskiria nuo Lietuvos ir pasiduoda Vokietijai.
Aha, 2021-07-19 09:34
Sidebar placeholder