Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tai kur statyti, jei kieme vietų nėra? Galima pagalvoti, kad tą automobilį tiesiog gali susilankstyti, kaip skiautę popieriaus ir parsinešti namo... O policiją kviečia tie, kurie arba automobilio net neturi, arba laiko pasistatę po langais ir išvažiuoja su juo tik kartą per mėnesį ar net rečiau. Pikta, kad tarp kaimynų tolerancijos nėra šiuo klausimu.
Gyventoja, 2021-08-14 02:02
Situacija bloga senokai domėjausi savivaldybė pareiškė pradėsime didinti aikšteles nuo šiaurinės pusės ir per visą miestą. Kur tie darbai nėra pinigu jau tai buvo domėtasi prieš kokius 5-6 metus kas pasikeitė niekas baudos gyventojams už šaligatvije palikta auto. Kiekvienais metais surenkam biudžeta didžiauses kas padaryta žmonių labui nieko verslininkai nespėja statytis komerciniu pastatu jiems galima ir pinigus gauna savisaldybė. Tai kur ta auto statyti, bet bauda gausi. Pažadai.
Pilietis, 2021-07-22 10:39
Labai norėtų visa Debreceno gatvės bendruomenė, kad būtų įrengtos naujos automobilių stovėjimo aikštelės. Nes žmonės taip stato ne iš gero gyvenimo ar naglumo
Dainius, 2021-07-22 05:49

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.