Vienišiems senjorams – pajūrio moksleivių dėmesys

Uostamiestyje, artėjant gražiausioms metų šventėms, moksleiviai, studijuojantys Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre, maloniai nustebino vienišus senjorus. Prie Gerumo akcijos prisijungę jaunuoliai kartu su centro darbuotojais kruopščiai atrinktas kalėdines dovanas perdavė Klaipėdos Taikos Karalienės globos namų gyventojams.

„Mokinių tarybos moksleiviai kasmet sumąsto įvairių būdų, kaip prasmingai pažymėti artėjančias Kalėdas. Šiemet nuspręsta dėmesį skirti pagyvenusio amžiaus žmonėms.

Moksleiviai kartu su mokyklos darbuotojais buvo itin aktyvūs, su dideliu entuziazmu nešė dovanas, kurios galėtų pradžiuginti vienišus senjorus.

Tikime, kad ir mažytė smulkmena gali prisidėti kuriant šventinę dvasią ir atiduodant pagarbą tiems, kuriems šiandien to itin reikia“, -  sakė Mokinių tarybos atstovas  Aivaras Kavaliauskas.

Deja, dėl pandemijos su senjorais susitikti nebuvo galimybės, tačiau iš Mokinių tarybos atstovų, Aivaro ir Sauliaus bei jų mokytojų dovanas priėmęs globos namų vadovas Petras Šiurys patikino neabejojantis, kad šventinės staigmenos tikrai pradžiugins vienišų senjorų širdis.

Globos namų vadovas atskleidė, kad itin simboliška, jog globos namų duris pravėrė jaunimas, kuris savo ateitį sieja ir su jūrinėmis specialybėmis – pasirodo, sovietmečiu šiose patalpose veikė jūrininkų šeimų vaikų darželis.

„Mokyklos pagrindinės veiklos kryptys orientuotos į inžineriją (metalo apdirbimą ir konstrukcijas, vėdinimą, santechniką, energetiką), jūrų bei uosto veiklas.

Ši specifika lemia, kad mūsų profesijos mokytojų kolektyvas – itin vyriškas, o didžioji dalis moksleivių yra vaikinai, besirengiantys tapti jūrininkais, motoristais, logistais-ekspeditoriais, elektrikais, suvirintojais, laivų korpusų surinkėjais ir t.t.

Tai, kad vaikinai taip entuziastingai jungėsi prie Gerumo akcijos ir motyvuoja, ir džiugina, kad mokyklos branduolį sudaro nuoširdus ir aplinkai neabejingas jaunimas ir personalas“, - akcija džiaugėsi Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro vadovas Egidijus Skarbalius. 

Šiuo metu Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre mokosi pusketvirto šimto jaunuolių.

Gražios Jums visiems dienos ir saulėto savaitgalio!

VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras   

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder