Arvydas Vaitkus

Arvydas Vaitkus: Po 34 metų Atgimimo aikštės sutvarkymo klausimas pajudėjo!

(10)

Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus savo asmeninėje feisbuko paskyroje pasidalino geromis žiniomis apie uostamiesčio Atgimimo aikštę: 

"Įveikėme kliūtis ir po daugelį metų trukusių diskusijų, planavimo ir kitų pasirengimo darbų, dėl apskundimų užsitęsusių konkursinių procedūrų, pagaliau pasirašėme sutartį dėl rangos darbų. Centrinėje miesto dalyje turėsime šiuolaikiškai sutvarkytą aikštę, o kartu bus išspręstas ir parkavimo klausimas.

Tai sudėtingas projektas, pareikalausiantis didelės patirties ir specifinių žinių.

Darbus atliksiantiems rangovams keliu aukštus reikalavimus – darbai turi būti atlikti kokybiškai, negali būti jokių kalbų apie darbų pabaigos vėlavimą.

Rekonstrukcijai numatytas 30 mėnesių terminas, tačiau dėsime visas pastangas, kad naują aikštę turėtumėme jau po 17-19 mėnesių. Tai aptariau su rangovais ir jie tai pažadėjo!

Aikštės centre bus sukurtas multifunkciškai panaudojamas akcentas, aplink numatomas amfiteatras. Požeminėje aikštelėje tilps 231 automobilis.

Aikštelė svarbi ir šalia įsikūrusiam Muzikiniam teatrui – įrengus papildomas vietas, pagerės parkavimo situacija Danės ir kitose gatvėse centrinėje miesto dalyje.

Girdime daug nuomonių dėl aikštės sutvarkymo – vieni nori buvusio suprojektuoto mėnulio, kiti jį peikia, treti norėtų čia atkurti istorinius pastatus, tačiau teko priimti sprendimą ir palaiminti projektą tokį koks jis buvo patvirtintas.

Nes aiškiai supratome, kad bet kokia korekcija, projekto įgyvendinimą nukeltų dar mažiausiai 5 metams.

Ekrano nuotr.

Ekrano nuotr.

Ekrano nuotr.

Ekrano nuotr.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder