GĖRIMŲ ir užkandžių aparatai turėtų būti futbolo mokyklos pastato laiptinėje. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Futbolo mokykloje reikia gėrimų aparatų

(3)

Jei Klaipėdos miesto taryba pritars, Klaipėdos futbolo mokyklos komplekse (Paryžiaus Komunos g. 16A) bus skirtos vietos gėrimų ir užkandžių prekybos aparatams pastatyti. To pageidauja sportuojantys vaikai ir jų tėveliai. Vietas naujiems prekybos aparatams yra nusimačiusi ir Klaipėdos vaikų ligoninė K. Donelaičio gatvėje.

Kadangi pastatai priklauso Klaipėdos savivaldybei, o Savivaldybės įstaigos juos valdo patikėjimo teise, tai reikia Tarybos pritarimo, kad numatyti plotai būtų įtraukti į nuomojamo turto sąrašą ir būtų galima skelbti nuomos konkursus.

„Patvirtinus Klaipėdos miesto savivaldybės nuomojamo turto sąrašą bus sudaryta galimybė VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninei ir biudžetinei įstaigai Klaipėdos miesto sporto bazių valdymo centrui nuomoti objektus pagal tvarkos aprašą“, - rašoma Tarybos projekto aiškinamajame rašte.

Klaipėdos futbolo mokyklos pastatus valdančio Klaipėdos miesto bazių valdymo centro direktorius Marius Junokas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad Futbolo mokyklos kompleksas yra didelis, yra daug sportuojančių vaikų, juos į treniruotes lydi tėveliai. Treniruotės vyksta ir šaltuoju metų laiku. Sporto mokykloje pabandymui gėrimų prekybos aparatai jau buvo pastatyti. Išsiaiškinta, kad poreikis yra, todėl ir prašoma leidimo nuomoti patalpas. Įrengti prekybos aparatus prašė ir Klaipėdos futbolo mokyklos darbuotojai. Planuojama, kad prekybos aparatams pastatyti bus skirta apie 8 kv. m ploto.

Įrengti prekybos aparatus prašė ir Klaipėdos futbolo mokyklos darbuotojai.

Kiek ir kokių aparatų bus pastatyta, dar nėra galutinai nuspręsta.

Anot M. Junoko, kitose jo vadovaujamos įstaigos valdomuose sporto objektuose gėrimų ir užkandžių aparatų neplanuojama, nes tai yra mažesnės salės ir jose nėra didelių lankytojų srautų.

Klaipėdos vaikų ligoninės ir poliklinikos pastatuose norima taip pat pastatyti dar 4 papildomus šaltų ir karštų gėrimų aparatus. Tam numatyti du plotai po 0,5 kv. m ir du po 1,5 v. m.

Vyriausiasis ligoninės gydytojas Virginijus Žalimas rašte Savivaldybei informuoja, kad toks aparato poreikis atsirado atsižvelgiant į ligonių ir darbuotojų išsakytus pageidavimus ir pastabas.

Ligoninė plotus prekybos aparatams planuoja nuomoti 5 metų laikotarpiui su galimybe nuomos sutartį pratęsti dar 5 metams.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder