Konkursas „Aš ir policija“ finišavo Klaipėdoje

(2)

Uostamiestyje surengtas finalinis konkurso „Aš ir policija“ etapas. Nugalėtojų laurus pajūryje iškovojo Tauragės gimnazistai.

Šiais metais dalyvauti ir dėl prizų varžytis, atnaujintame Lietuvos policijos konkurse moksleiviams „Aš ir policija“ vėl sukviestos visos iniciatyvą parodžiusios šalies mokymo įstaigų komandos.

Pirmajame etape varžytasi rajoniniuose konkursuose - žodžių mūšio rungtyje. Šiame etape atrinkta per 60 moksleivių komandų, kurios pateko į antrąjį etapą. Šis vyko Kaune.

Finalinis konkurso „Aš ir policija“ etapas surengtas Klaipėdoje. Iš kiekvienos šalies apskrities atvykusios geriausios komandos dalyvavo orientaciniame žaidime „Dingusi Klaipėda“.

„Pučiant jūros vėjui ir šildant pavasario saulei paaiškėjo, kad šiais metais visose konkurso rungtyse geriausiai pasirodyti pavyko jungtinei moksleivių komandai, atvykusiai iš Tauragės “Versmės„ ir Žalgirių gimnazijų“, - „Vakarų ekspresą“ informavo Klaipėdos apskrities VPK.

Antrąją vietą užėmė Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos moksleivių komanda, trečiąją - Lazdijų Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos moksleivių komanda „Kriminalistai“.

Visos finaliniame konkurso „Aš ir policija“ etape dalyvavusios komandos supažindintos su Klaipėdos apskrities VPK.

Moksleiviai apdovanoti ir saldžiais prizais su policijos simbolika.

Prizininkams taip pat įteikti dovanų kuponai, o nugalėtojai papildomai gavo galimybę kartu su klasės draugais jiems tinkamu laiku atvykti į individualią pažintinę ekskursiją Lietuvos policijos mokykloje.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder