Bendruomeniškiausios Lietuvos seniūnijos titulas – Priekulei

(2)

Respublikinio bendruomenių konkurso „Bendruomenė – Švyturys 2023 – kelias į sėkmę“ apdovanojimuose nuskambėjo ir Klaipėdos rajono vardas. Priekulės seniūnija su bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kultūros darbuotojais parveža „Bendruomeniškiausios seniūnijos“ nominaciją.

Vertinant pateiktą paraišką dėmesys kreiptas į visuomeninių organizacijų skaičių, aktyvumą ir veiklas, finansavimo pritraukimą iš įvairių fondų, seniūnijos ir bendruomenės tikslus, gyventojų įtraukimą į seniūnijos klausimų svarstymą, kultūrinius renginius ir NVO įsitraukimą į juos, savanorystę ir panašiai.

„Tai – didelis laimėjimas tiek Priekulės seniūnijai, tiek visai savivaldybei, nes ši nominacija apdovanojimuose pati svarbiausia.

Didžiuojamės seniūnijoje aktyviai veikiančiomis bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir visais, kurie prisideda prie tokios aplinkos kūrimo, kurioje gera gyventi kiekvienam seniūnijos žmogui – tiek mažam, tiek dideliam.

Tai svarus įrodymas, kad ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miestuose ir kaimuose verda įvairiais aspektais turtingas gyvenimas“, – sako rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Seniūnijoje veikia 16 aktyvių visuomeninių organizacijų, kurios, bendradarbiaudamos su seniūnija ir kitomis įstaigomis, yra įgyvendinusios nemažai reikšmingų projektų, pritraukusios lėšų, kuriais vykdyti visai bendruomenei svarbūs pokyčiai.

Taip pat jos nuolat organizuoja įvairius tradicinius renginius, akcijas ir iniciatyvas, suburiančias ne tik Priekulės seniūnijos gyventojus.

Konkursas „Bendruomenė – Švyturys 2023 – kelias į sėkmę“ šiais metais išsiskyrė rekordiniu nominacijų skaičiumi – įteiktos 8 nominacijos, o paraiškų gauta net 111.

Konkurso dalyviai varžėsi dėl nominacijų už vietos bendruomenės lyderystę ir sėkmę, bendruomeniškumą, glaudų bendradarbiavimą su mokykla ir policija, sveikos gyvensenos propagavimą ir dėmesį civilinei saugai.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder