Planuoja rekonstruoti Veiviržėnų kultūros namus

Klaipėdos rajono savivaldybės užsakymų rengiamas Veiviržėnų kultūros namų rekonstrukcijos projektas. Po rekonstrukcijos dvigubai padidės kultūros namų salė, pastatas taps moderniu.

Klaipėdos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus patarėja Jolanta Polekauskienė „Vakarų ekspresą“ informavo, kad Veiviržėnų kultūros centro pastato rekonstrukcijos ir Veiviržėnų miestelio aikštės sutvarkymo projektui numatyta kiek daugiau nei 1,7 mln. eurų.

„Dabar vyksta pastato projektavimo darbai, o tiksli suma paaiškės po rangos darbų pirkimo“, - sakė J. Polekauskienė.

Anot jo, Veiviržėnų kultūros centro veikla nenutrūks, galimai sumažės renginių skaičius, bet renginiai ir kolektyvų repeticijos vyks kitose patalpose, viešose erdvėse. Bus tariamasi su Veiviržėnų J. Šaulio gimnazija ir bibliotekos filialu.

Šiuo metu kultūros centro scena netinka teatro, šokio ir didesniems muzikiniams koncertams, keliamų reikalavimų.

Dalis rekvizitų yra laikomi kieme stovinčiame jūriniame konteineryje.

Rekonstravus pastatą, pagrindinė scena taps didesnė net du kartus, padidės ir pati salė, sandėliavimo patalpų plotas, bus perplanuotos vidaus erdvės. Atsiras ir patalpos svečiams ir atlikėjams priimti bei daug techninių priemonių, kurios pagerins scenos apšvietimo, parodų, renginių išpildymo galimybes.

Planuojama, kad po rekonstrukcijos net iki 30–40 procentų turėtų sumažėti centro eksploatavimo sąnaudos, atsiras klimato valdymo galimybė.

Projektavimo darbus atlieka UAB „Panevėžio miestprojektas“. Sutarties vertė – 68,4 tūkst. eurų.

Rekonstrukcijos metu pus pastatytas naujas priestatas. Kultūros centro bendras plotas padidės nuo 511 iki 650 kv. m.

Per artimiausius porą metų iš pagrindų planuojama sutvarkyti ne tik Veiviržėnų kultūros centrą bet ir rekonstruoti miestelio centrinę aikštę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder