Klaipėdos uoste – pratybos: gyventojų prašoma nesibaiminti

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šiandien ties naująja Smiltynės perkėla organizuoja civilinės saugos ir uosto apsaugos pratybas tema „Ekstremalaus įvykio koordinavimas Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste“. Gyventojų prašoma nesibaiminti.

„Pratybų metu imituojama situacija, jog uosto akvatorija iš naujosios perkėlos plaukia užminuotas keltas, keletas žmonių panikuodami iššoka iš kelto į uosto akvatoriją, vienas pasijunta blogai. Jam išgabenti į ligoninę atskrenda sraigtasparnis.

Pratybose dalyvaus net 11 įvairių institucijų, kurios turės atlikti sprogmenų paieškos ir jų išminavimo darbus, uosto akvatorijoje vykdyti žmonių gelbėjimo darbus, iškviesti Karinių oro pajėgų sraigtasparnį dėl prastai pasijutusio žmogaus išgabenimo į ligoninę ir atlikti kitus ekstremaliajam įvykiui būtinuosius darbus.

Gyventojus patikiname, kad nėra ko baimintis, o, pastebėjusius nekasdienius vaizdus ar išgirdusius bauginančius garsus, prašome reaguoti ramiai, nes tai tik pratybos“, sako Uosto direkcijos Uosto režimo ir technologijų departamento direktorius Egidijus Kuzmarskis

Šiomis pratybomis siekiama patikrinti skirtingų įmonių veiksmų suderinamumą, tobulinti informacijos perdavimą atsakingoms institucijoms ir gelbėjimo pajėgoms apie susidariusį ekstremalųjį įvykį, patikrinti esamą pasirengimą organizuoti ir vykdyti paieškos bei gelbėjimo darbus.

Pratybas ketinama baigti šiandien iki 11 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder