Konservatoriai renkasi į tarybos posėdį: apsitars dėl artėjančių rinkimų

Šeštadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija renkasi į tarybos posėdį. Jo metu konservatoriai ketina aptarti pasirengimą 2024 m. vyksiantiems rinkimams ir politinę padėtį.

Kaip Eltai teigė partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, TS-LKD taryba ketina duoti startą skyriams, kad jie pradėtų kandidatų kėlimą į ateinančiais metais vyksiančius prezidento rinkimus.

Konservatorių pirmininko teigimu, bus apsispręsta ir dėl to, ar partija galės kelti tik partinius, ar ir nepriklausomus kandidatus.

„Partija turi apsispręsti, ar ji kels tik partinius kandidatus, ar gali kelti nepriklausomus kandidatus, ar gali kelti ne Tėvynės sąjungai priklausančius kandidatus. Kitaip tariant, ar galima iškelti kitai partijai priklausantį kandidatą ir jį palaikyti. Dabar yra pateikti keli variantai“, – Eltai sakė G. Landsbergis.

ELTA primena, kad 2024 m. Lietuvoje vyks treji rinkimai – gegužę planuojami valstybės vadovo, kiek vėliau Europos Parlamento bei spalį numatomi Seimo rinkimai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder