Alma Adamkienė atsidūrė ligoninėje

(6)

Prezidentas Valdas Adamkus naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė šiuo metu guli ligoninėje, tačiau gera žinia ta, kad jos sveikata kasdien tik gerėja.

Praėjusią savaitę buvo paskelbta, kad Lietuva didelės rizikos žmones skiepys ir trečiąja vakcinos doze. Kadangi į šią grupę patenka ir Prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma, jis teigė, kad skiepysis be jokių abejonių.

Šiandien susisiekus su prezidentu, jis sakė, kad kol kas neaišku, kada jie galės skiepytis ir trečiąją doze nuo koronaviruso:

„Su gydytojais kalbėjau vakar, užklausiau dėl trečiojo skiepo, bet sakė, kad dar jokių instrukcijų neturi, tačiau, kai žinos, būtinai praneš“.

Praeitą savaitę suprastėjo žmonos sveikata

Pasiteiravus, kaip jaučiasi pats prezidentas, Jo Ekscelencija sakė, kad neturi jokių nusiskundimų.

„Aš jaučiuosi labai gerai. Man atrodo, kad ne tik skiepai, bet ir oras neturi blogos įtakos. Viskas tvarkoje su manimi“, – sakė V. Adamkus.

Tačiau prezidentas atskleidžia, kad praėjusią savaitę sušlubavo jo žmonos sveikata, tačiau pasakyti tiksliai, kas nutiko, jis negali:

„Gal geriausia apie žmonos sveikatą kalbėti su gydytoja, nes mano žmona jau beveik savaitę ligoninėje. Aš nenoriu nieko sumaišyti ir duoti blogą informaciją. Almą nuo ketvirtadienio perkels į Birštoną ir ten bus dvi savaitės atsigavimui“.

V. Adamkus pasakoja, kad jis buvo prezidentūroje, kai paskambino namų šeimininkė:

„Man paskambino namų šeimininkė ir pasakė, kad Almą rado pasvirusią, sėdinčią fotelyje ir skaitančią laikraštį. Ji kuo greičiau sureagavo į tai. Paskui ten prasidėjo... Žodžiu, nusprendė ją tuojaus perkelti į ligoninę ir išvežė į Santaros klinikas“.

Ponia Alma ligoninėje jau beveik savaitę. Prezidentas džiaugiasi, kad kasdien jos sveikata tik gerėja.

„Jai jau pagerėjo po savaitės. Aš ir dabar automobilyje važiuoju į ligoninę. Kiekvieną dieną ją lankau. Vakar jau ji gan žvaliai atrodė ir mes esame labai patenkinti, kad su kiekviena diena ji stiprėja“, – sakė prezidentas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder