Arvydas Anušauskas

Anušauskas apie Putino grasinimus branduoliniu ginklu: tai psichopato dar vienas žingsnis link visiškos beprotybės

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino grasinimus panaudoti branduolinį ginklą reikėtų vertinti kaip dar vieną jo žingsnį iki visiškos beprotybės ir jų pernelyg nesureikšminti.

„Grasinimus iš V. Putino mes girdime ne pirmą kartą. Jūs prisiminkite gruodžio mėnesį grasinimus visam NATO, sausio mėnesį lygiai tas pats, pagaliau karas Ukrainoje su visais grasinimais nušluoti šitą visą valstybę, ar tai įgyvendinta?“, – žurnalistams penktadienį teigė A. Anušauskas.

„Tai, aš manau, kad žiūrėkime į tuos grasinimus kaip psichopato sėdinčio Kremliuje dar vieną žingsnį link visiškos beprotybės“, – pridūrė jis.

Rugsėjo 21 d. Rusijos Federacijos prezidentas V. Putinas pirmą kartą nuo Antrojo pasaulinio karo laikų paskelbė dalinę mobilizaciją, perspėdamas Vakarus, kad jei jie ir toliau tęs, pasak jo, „branduolinį šantažą“, Maskva atsakys visu savo didžiuliu arsenalu.

V. Putinas savo kalboje pakartojo, kad jo tikslas yra „išlaisvinti“ rytų Ukrainos Donbaso pramoninį centrą ir kad dauguma regiono žmonių nenori grįžti į, jo žodžiais tariant, „Ukrainos jungą“.

Skaitomiausi portalai

Sidebar placeholder