Birštono ir Neringos draugystei - 55

Šiais metais sukanka 55 metai, kai bendradarbiavimo saitais buvo susietos Neringos ir Birštono savivaldybės.

Ilgametė draugystė pažymėta tradicinio susitikimo metu - šį kartą Birštono savivaldybės delegacija aplankė neringiškius. Svečiams buvo pristatyti šiuo metu Neringoje vykdomi projektai, infrastruktūros gerinimo idėjos bei ateities planai. Gerąja patirtimi pagal sritis dalijosi Neringos ir Birštono savivaldybių tarybų nariai, administracijų, įstaigų specialistai.

Birštoniečiai išmėgino naujuosius laiptus į Parnidžio kopą, neaplenkė ir Urbo kalno bei Nidos švyturio. Nidos bendruomenės namuose atidaryta Birštono meno mėgėjų tapybos darbų paroda.

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis tikisi, kad šią partnerystę ir toliau lydės ilgi bendradarbiavimo metai, vienijančios iniciatyvos ir susitikimai, skirti apsikeisti gerąja patirtimi, siekiant geriausių sprendimų savo atstovaujamiems kurortams.

Nidos bendruomenės namuose atidaryta Birštono meno mėgėjų tapybos darbų paroda.
Nidos bendruomenės namuose atidaryta Birštono meno mėgėjų tapybos darbų paroda.

***

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila” kviečia į komandą

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ į komandą priimtų turizmo informacijos specialistą vasaros sezonui (terminuota darbo sutartis nuo 2022-06-01 iki 2022-09-30).

Atlyginimas nuo 850 Eur iki 905 Eur (neatskaičius mokesčių).

Darbo pobūdis

Organizuoti ir teikti turizmo informacijos bei turizmo paslaugas, tirti įstaigos teikiamų paslaugų turizmo srityje rinką, rūpintis atvykstančiųjų priėmimu, skatinti atvykstamojo ir vietinio turizmo plėtrą pristatant ir propaguojant Neringos kurorto ir Lietuvos turizmo išteklius.

Specialieji reikalavimai

1. būtinas ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar) įgyta profesinė kvalifikacija;

2. turėti praktinės ir teorinės turistinės veiklos organizavimo patirties;

3. taisyklingai kalbėti gimtąja kalba bei mokėti anglų kalba B1 lygiu pagal Bendrųjų Europos kalbų metmenų kalbos mokėjimo lygių sistemą;

4. mokėti dirbti kompiuteriu „MS Office“ programiniu paketu;

5. būti diplomatiškam, patikimam, sąžiningam, produktyviam ir kruopščiam, pasiruošusiam bendradarbiauti, turėti gerus bendravimo įgūdžius, sugebėti dirbti savarankiškai ir komandoje;

6. būti susipažinusiam su Kuršių nerijos turizmo ištekliais ir paslaugomis, Lietuvos turizmo ištekliais; turizmo veiklą reguliuojančiais įstatymais ir kitais norminiai aktais; raštvedybos pagrindais; saugos ir sveikatos darbe, priešgaisrinės saugos, elektrosaugos reikalavimais; Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais kasos darbo organizavimą ir kasos operacijų atlikimo taisykles, ir jų griežtai laikytis; piniginių ženklų patikrinimo būdais.

Darbo laikas - 40 val. darbo savaitė pagal grafiką nuo pirmadienio iki sekmadienio.

Darbo vieta - Turizmo informacijos centras Nidoje.

Administracijos adresas: Taikos g. 11/2, Neringa, Nida LT 93121.

Plačiau www.visitneringa.com Gyvenimo aprašymą (CV), pažymint į kokias pareigas pretenduojama, prašome siųsti el. paštu [email protected] iki 2022-05-31.

***

Neringos senjorai kviečiami į sveikatingumo veiklas

Neringos socialinių paslaugų centras kviečia Neringos senjorus į sveikatingumo veiklas Nidoje.

Sveikatingumo mankštos prasidės gegužės 19 dieną ir vyks visą vasarą antradieniais - ketvirtadieniais nuo 12.00 val. Adresas: Lotmiškio g. 2, Nida. Lauko treniruokliai - prie sporto mokyklos.

Veiklos finansuojamos įgyvendinant projektą „Senjorų socialinė įtrauktis Latvijos - Lietuvos pasienio regione, pagerinant socialinių ir fizinių veiklų prieinamumą“ (LLI-490, Active Seniors) iš 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos.

Daugiau informacijos: Neringos socialinių paslaugų centre arba telefonu +370 614 44 669.

***

***

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder