Astra Genovaitė Astrauskaitė

Dėl Astros Genovaitės Astrauskaitės raginimų pažeisti valstybės suverenitetą pradėtas tyrimas (5)

Dėl Astros Genovaitės Astrauskaitės per mitingą šeštadienį išsakytų raginimų pažeisti valstybės suverenitetą pradėtas ikiteisminis tyrimas, pirmadienį pranešė prokuratūra.

Anot pranešimo, protesto mitingo organizatorė prie Vyriausybės pastato, įtariama, viešai ragino organizuoti karinį perversmą ir smurtu nuversti teisėtai išrinktą valdžią.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas viešai ragino smurtu pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą – pakeisti jos konstitucinę santvarką, nuversti teisėtą valdžią, kėsintis į jos nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiems tikslams kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus šiame skyriuje numatytus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę, baudžiamas laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Vilniaus policijos pareigūnai, jį organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. 

Buvusi kandidatė į Seimą, pedagogė A. G. Astrauskaitė šeštadienį protesto mitingą prieš pandemijos valdymą surengė Vilniuje, Katedros aikštėje, jame dalyvavo apie pusantro šimto žmonių.

Iš Katedros aikštės akcijos dalyviai Gedimino prospektu nužygiavo iki Seimo ir grįžo iki Vyriausybės, kur sakė kalbas, kritikavo valdžią.

A. G. Astrauskaitės rugpjūčio 10 dieną organizuotas mitingas prie Seimo virto riaušėmis. Dabar dėl jų atliekamas ikiteisminis tyrimas. Įtarimai dėl riaušių pateikti daugiau nei pusšimčiui žmonių.

Masės niekada nejuda be vedlio. Masės yra tingios - geriau badaus, skurs, kentės nei pajudins bent ,mažąjį pirštelį. Ateitis tikrai nepriklauso abejingiems ar kritikuojantiems be jokių pasiūlymų kaip padaryti geriau. Jei žinot kaip daryti geriau, tai ir darykit. Protinguoliai atsirado...Pasivartymas nuo šono ant šono miegant, vienos akies pramerkimas ir toliau knarkimas lygu pasidavimui, prisitaikymui ir abejingumui.. Kaip varlė lėtai užkaitinama puode - kol šiltas vandenėlis visai smagu, toliau komforto mažiau, bet varlė dar pakentės kol kentėti pasidaro nebeįmanoma, bet taip ir išverda nespėjus iššokt. Per tokius nieko nedarančius "kritikus" kenčiam visi lietuviai. Blogiausias visuomenės sluoksnis. Blogiau už nusikaltėlius valdžioje tokia apatija.
Tam, 2021-10-19 10:24
Buvau taje "riaušininėje sueigoje ; mačiau ir girdėjau ta astrą, Norėjau įsitikinti, beviltiškai prasta aktorė,save išdavusi jau per pirmą mitingo valandą,ženklai,ženklai,ženklai.....-neabejotinai valstybės saugumo tarnybų projektas-burti,ryškinti potencialius vedlius,skatinti Tautą vienytis po netikrais vedliais,išeikvoti brangų laiką ,bei medžiaginius išteklius(skurdinti visokeriopai šeimas),galų gale -nusivilti ir "užgesti" arba būti užgesinti dabar arba vėliau... Štai kodėl tiek daug visokio plauko būrelių prisikūrė..Nekyla klausymų,kodėl tik dabar? Juk tautinis sukilimas brendo seniai... Projektas laikomas pavykęs ,jei šį remia piliečiai,bet žinokite,kad sukonstruoti taip,kad visi -žlugs. Įdėmiai pažiūrėkite, kokios asmenybės betarpiškai bendrauja su masėmis ryškiausias pavyzdys Artūras Orlauskas,o visi kiti "ganytojai" pagal savo tipažą gano savo tipažo avis šios klausosi,lygina, mąsto ir sprendžia mestis nuo vilko ant meškos,.. šie projektai valdžios buvo kurti toli iš anksto ir yra visuomenės "Garo nuleidimo' akcijos. Mano galva ateitis priklauso niekuom nepasitikinčiais ir ne prie ko neprisirišusiems vienetams ir tokių Lietuvoje kritiškai daug . Šie pradės veikti kaip lavina, sujudus vienam P.S. Valdžia gavo instrukcijas ir nebeturi pasirinkimo ,nes seniai nebetranauja piliečiams kurie tikėtina juos ir apgintu
Girinis, 2021-10-18 23:16
Gal policajai susipainiojo tarp valdžios ir valstybės? Jiems gal jau vėl viena partija vadovauja?
ei, 2021-10-18 20:43
Sidebar placeholder