Eduardas Vaitkus

Eduardas Vaitkus dėkoja rinkėjams už drąsą: kandidato advokatas užsimena apie grasinimus

(2)

Šalies vadovo rinkimuose penktąją vietą užėmęs gydytojas Eduardas Vaitkus dėkoja rinkėjams už pasitikėjimą ir balsavimo metu parodytą drąsą. Politikas neabejoja, kad pasiektu rezultatu viršijo, anot jo, supuvusios ir išdavikų valdžios lūkesčius.

„Noriu padėkoti visiems Lietuvos žmonėms už palaikymą ir už mūsų pergalę, nes, manau, niekas, iš šios supuvusios ir išdavikų valdžios negalėjo pagalvoti, kad atsiras daugiau kaip 100 tūkst. žmonių, kurie suvokia, kad du kart du yra keturi ir kad negalima kovoti tiesiogiai mūšio lauke su Rusija, nes tai yra beprotystė“, – pirmadienio rytą surengtoje spaudos konferencijoje sakė E. Vaitkus.

„Noriu padėkoti Lietuvos žmonėms už jų išreikštą valią ir už jų drąsą – išgirsti šiuos žodžius, juos suprasti ir nepabijoti pasakyti garsiai – gana“, – pridūrė jis.

Tuo metu kandidato advokatas Mažvydas Misiūnas užsiminė, jog politikas kampanijos metu sulaukė ir grasinimų.

„Per visą tą melo ir propagandos laikotarpį, kuris vyko per visą šitą prezidento rinkimų kampaniją, Eduardas Vaitkus ir jo šeima susilaukė grasinimų nužudyti. Buvo kreiptasi į policijos pareigūnus, jie atsisakė atlikti tyrimą. Maža to, VRK taip pat nesiėmė jokių tinkamų priemonių tam, kad būtų lygiateisiai rinkimai sudaryti“, – tikino E. Vaitkaus advokatas.

„Jis yra absoliutus šių rinkimų laimėtojas. Ir nors dauguma pseudo žurnalistų sakys, kad išrinko Šalčininkai ar Visaginas, mes turime konstatuoti, kad kas dešimtas Vilniaus, Klaipėdos ir kitų didmiesčių gyventojas nubalsavo už Eduardą“, – kalbėjo advokatas.

Pats E. Vaitkus tvirtino, kad tuo metu, kai dėl grasinimų kreipėsi į policiją, šie nereagavo.

„Kadangi aš esu gyvas, policija nusprendė, kad net nereikia apklausti asmenų, kurie norėjo nužudyti mano visą šeimą“, – tvirtino jis.

Vaitkaus advokatas tvirtina: kandidatas buvo cenzūruojamas užsienio agentų

M. Misiūnas taip pat teigė, kad žiniasklaidos priemonės rinkimų periodo metu vykdė jo atstovaujamo kandidato cenzūrą. Pasak jo, kandidatas buvo ribojamas visos kampanijos metu – nuo 2023 m. rugsėjo iki paskutinės rinkimų dienos.

„Buvo už rinkėjų aukotus pinigus spausdinami reklaminiai laikraščiai. Visgi, pusė jų nebuvo išplatinti dėl tai turėjusios daryti įmonės veiksmų. Taip pat buvo užsakyta ir apmokėta reklama „Žinių radijo" ir kitose stotyse. Bet ji buvo cenzūruojama“, – aiškino M. Misiūnas.

Visgi, advokatas tikisi, kad pasibaigus rinkimams E. Vaitkus galės be apribojimų skleisti savo mintis.

„Galime prognozuoti, kad jis (E. Vaitkus – ELTA) turės eterį ir galės laisvai, jeigu užsienio agentai leis, skleisti mintis visuomenei“, – sakė jis.

E. Vaitkus prezidento rinkimuose surinko 7,32 proc. dalyvavusiųjų balsų.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder