Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
11 + 6 =
Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.
Pats tu tuščias ! Sputnik viena geriausių vakcinų pripažinta pasaulyje! Iš kur tu toks atsiradai tame seime nesuvokiu!!!
Audra, 2021-04-07 17:55
Landsbergio pozicija - iš neadekvataus pykčio, o tai nėra gerai. Pasisakymas nėra logiškai pagrįstas., ką jau kalbėti apie kažkokį bent pasamprotavimą. Jei COVID-19 būtų rimta bėda, tai nežiūrėtų ar rusiška, ar vokiška, ar australietiška... Čia labiau politinis-virusas ;)) kuo toliau, tuo labiau žmonės tai supranta :)
1, 2021-04-07 16:44
Propogandinis ir neapykantos pilnas straipsnis. Visą ,,astrazaraza,, susikiškite į savo ..... turėtų užtekti. Mes tikime tik ,,Sputniku 5,,
Loni, 2021-04-07 10:58
Geriau tegul tyli. Jau yra pasirasytos sutartys del Sputnik V gamybos Austrijoje, Italijoje ir Vokietijoj, po 100mln diziu pagamins kinieciai ir indai, baltarusai ir kazahai jau gamina. Tuk eurokomisija leis -visur prades gaminti. Ur rusai nekalti, kad Landsbergio taip mylima astrazeneka ispirko visas centrifugas vakcinai gaminti. As aplamai nevisai suprantu, kodel mes europieciai finansave isanksto astra zenekos vakcinos kurima dabar dar perkam is ju. Juk jie akivazdziai apip*sinejo ES, uz musu babkes sukure, o pardavinejo didesniom kainom visai ne ES salims, Italijoj rado 20mln doziu nefiksuotu doziu ir atleido jiems. Kodel nieko nepasodino, net baudu nedave. Na, apie trombozes tyliu.
Staroveras, 2021-04-07 10:30
TAIGI RUSIJA IR NESIRUOŠIA GAMINTI VAKCINA VISAM PASAULIUI. VIKSTA DERYBOS DĖL GAMYBOS ES VIDUJE. RUSIJA GALI PERDUOTI TIK "KNOW-HOW", T.Y. PAČIA GAMYBOS TECHNOLOGIJA.
JURIJ, 2021-04-07 10:24
Tai tada pagal ji kas yra tas "pilnas"-konkretus-originalus reikalas? Kas svarbiausia t.y. tą nuo pandeminio koronoviruso covid 19 užkrato pagamintos vakcinos yra pagamintos pačių mokslininkų, o ne tų nupušusių kai kurių politikų. Taipogi t.y. pats jis būdamas URM ministrų turi būtent žinoti kad toji jo ypač nepageidaujama vakcina Sputnik V gaminimo linijos paleistos ir kituose valstybėse. Kita vertus keistas yra to ministerio pareikštas teiginys t.y. "kurie nori parodyt ypatingą prielankumą (Rusijai – ELTA)“,– sakė G. Landsbergis". Tai visdėlto t.y. kas dabar pasaulio žmonijoje yra t.y. ar pasaulio gyventojų sveikata, ar toji jo nuolatinė šudmalystė?
Sigitas, 2021-04-07 10:08

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.