Ingrida Šimonytė

I. Šimonytė: šią savaitę karantino režimas nebus keičiamas (1)

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė sako, kad šią savaitę karantino režimas nebus keičiamas.

„Dabar tikrai jokių siūlymų šią savaitę nebus. Svarbu saugiai išgyventi ir sutikti Velykas, ir paskui, priklausomai nuo to, kokius matysime skaičius, kitą savaitę kažkokių siūlymų iš Vyriausybės gali būti. Šią savaitę tikrai nekeisime karantino režimo“, – žurnalistams Seime antradienį sakė I. Šimonytė.

Paklausta, ar galėtų būti kažkurios veiklos atidaromos dieną, leidžiant veikti iki tam tikros valandos, I. Šimonytė sakė, kad tokia diskusija buvo.

„(...) Nei aš, nei, matyt, niekas labai negalvoja, kad didžiausias atvejų skaičius ateina iš to, kad žmonės eina į muziejų, knygyną ar parduotuvę. Veikiausiai tai yra iš to, kad yra nesilaikoma vieno namų ūkio taisyklių. Dėl ko nesilaikoma, – matyt, dėl to, kad jau pavargo dalis žmonių laikytis. Labai gaila, bet realybės nepripažinti irgi neišeitų. Jei tai būtų būdas susitarti, kad dieną turime daugiau pasirinkimų, kur ką veikti, bet vakare kontaktai mažinami – tie, per kuriuos užsikrėtimas plinta, manau, kad tai galėtų būti sąžiningas susitarimas, bet tikrai kol kas šių siūlymų neteiksime, bet tokia diskusija buvo“, – sakė premjerė.

Vyriausybė penktadienį nusprendė pratęsti karantiną iki balandžio 30 dienos.

Šiuo metu gali veikti atskirą įėjimą iš lauko turinčios parduotuvės, kirpyklos ir grožio salonai, muziejai ir galerijos. Vis dar išlieka apribota kavinių, restoranų, sporto klubų, teatrų veikla.

Raktažodžiai
Meskit lauk ja is seimo nes nieko nesugeba vien tik bedos per tokia
Jonis, 2021-03-30 19:42
Sidebar placeholder