Justina Gafurova: Kada Ingrida Šimonytė ištesės savo pažadą atsistatydinti?

(9)

Jau daugiau kaip savaitę visa Lietuva gvildena mįslę dėl krašto apsaugos ministro. Vis dar spėliojama, kas nutiko už tų uždarų premjerės kabineto durų, kad ministrui teko rašyti prašymą palikti pareigas, o nagais ir ragais ministrus gynusi premjerė staiga tapo nebe tokia arši.

Žinia apie tai, kad pareigas palieka krašto apsaugos ministras nuskambėjo kaip perkūnas iš giedro dangaus.

Tiesa, nenuskambėjo, o buvo paleista kaip gandas, kurį galiausiai teko patvirtinti visiems, susijusiems su šia istorija. Tik atsakymo niekas taip ir nepasakė: kodėl, likus pusmečiui iki Seimo ir dviems mėnesiams iki prezidento rinkimų, reikėjo įnešti tokį chaosą į šiuo metu svarbiausią ministeriją šalyje?

Čia norisi prisiminti, kad dar neseniai pati premjerė Ingrida Šimonytė tikino, esą tikrai nesilaiko savo posto. Kai paaiškėjo, kad mūsų šalies politikai graibsto biudžeto lėšas ir be sąžinės graužaties švaisto mūsų sunkiai uždirbtus pinigus neaišku kieno kurui, kokiam kiekiui tušinukų ar kitų abejonių keliamų pirkinių apmokėjimui, beveik prireikė priešlaikinių Seimo rinkimų. Tuomet premjerė žadėjo trauktis.

„Jeigu Seimas neras valios perkrauti save, turint minty, kad labai sunku, matyt, kad šitoje istorijoje rasti baltų, pūkuotų ir teisiųjų, kurie galėtų teisti kitus. Tokiu atveju, tiesiog aš teiksiu savo atsistatydinimo prašymą, kas reiškia, kad Vyriausybė atsistatydins po NATO susitikimo", - pernai gegužės pabaigoje sakė I.Šimonytė.

Dar anksčiau, kai buvo opozicijoje, kilus kotletų skandalui, ji tikino, neva vos tik atsiradus regimybei, kad jos ministras prarado pasitikėjimą, jis tuojau pat būtų atleistas.

O jeigu nesitrauktų, atsistatydintų pati ministrų kabineto vadovė. Tačiau priėjus prie valdžios, keičiasi ir požiūris, o kartu ir moraliniai principai.

Dabar jau sakoma, kad jeigu kažkas nepatinka, išsirinkite kitus.

Gerai, kad rinkimai jau ant nosies. Apklausos jau seniai rodo, kad didžioji dalis gyventojų šią Vyriausybę seniai nori paleisti namo.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder