Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Rimtų teisininkų išvada: sienas galima uždaryti, tam nėra jokių teisinių kliūčių. Tai yra tik politinės valios ir atsakomybės reikalas. Todėl reikia baigti svaičioti, ieškoti ir kurti priešus šalies viduje, kiršinti visuomenę, o svarbiausia – savo bejėgyste užprogramuoti rimtas ateities socialines ir politines problemas. Prezidentas, vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas kartu su Vyriausybe turi imtis darbo. Šiandien.
Vidas Rachlevičius, 2021-07-29 09:57
Nereikia čia aiškinti, kad "protestai" buvo stichiški ir iš anksto neorganizuoti. Praktiškai visose vietose buvo (iš anksto?) profesionaliu būdu paruošti ir ant specialios medžiagos, atsparios lauko sąlygomis, atspausdinti plakatai. Tipografijos įmonėje užsakyti, suprojektuoti ir atspausdinti tokį plakatą pusdienio tikrai neužtektų. O ir už kieno lėšas? Be viso kito, įvaryti masinę isteriją ir pasiekti visiškai sinchroninių veiksmų minioje reikia specialių žinių ir įgūdžių, nepakanka vien agitacijos iš lūpų į kaimyno ausį. Visiškai teisus yra Marius Laurinavičius, teigdamas jog VSD sako, kad nebuvo iš anksto organizuotų veiksmų. O jei buvo - atsakykit, kas tokie? VSD tiesiog nesurinko per trumpą laiką konkrečios medžiagos, kurią galėtų dėti ant stalo. Ir nereikia čia spekuliuoti žmonių teisėmis. Teisė reikšti nuomonę ar rinktis bei protestuoti taip pat turi savo įstatymais nubrėžtas ribas. Tie, kas jas pažeidžia, turi atsakyti pagal įstatymus. Galioja ne tik saviraiškos teisė, tačiau ir atsakomybė. Ypač ekstremaliu metu.
Orakulas, 2021-07-28 10:18
Nutrūko
Kontrobanda, 2021-07-28 09:38
Nutrūko
Kontrobanda, 2021-07-28 09:38
Tai pokario kartos nesuvokia,o tie, kas tai išgyveno papasakos jums už ką buvo dėkingi bėgdami nuo karo,bėgdami iš nelaisvės kai buvo priverstinai išvežti.Paklauskit partizanų artimųjų,kuo tekdavo misti miškuose ir t.t.Žmonės ir už lupenas buvo dėkingi.O čia ar nuskriaustieji atbėgo?Jauni,stiprūs vyrai priedangai pasiėmę kelias moteris ir su pilnom kišenėm pinigų.Nematyti nei vieno vos bepaeinančio iš bado ar pervargusio,nukankinto alinančio darbo.Savo pasakomis plauna visiems smegenis.
KLB , 2021-07-28 09:00

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.