Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Batka dabar gali naudoti savo civilinė aviacija, stovi be darbo,, tai tiek priskraidins emigrantų iš Afrikos, Azijos kad velniai juoksis, patys kalti dėl kažkokio snarglo prasikaltusio turėsime daug bėdų.
Augis , 2021-06-21 17:47
Gera ministrė.
Gera, 2021-06-21 17:24
Ar šią damą galima pavadinti ministre??? ES siena "kiaura", o ji svarsto kiek namelių pastatyti nelegaliems emigrantams. Kodėl nesirūpina kaip sulaikyti pasienyje tuos emigrantus?
Klausimas, 2021-06-21 16:36
tokia ministrė su diena turi atsistatydinti, nes nesugeba kuruoti jai patikėtos srities. Kur realūs veiksmai, per kalėdas sugebėjo savus uždaryti, o nelegalių sienos kirtimų ne ?????
marius, 2021-06-21 15:48
Kas per nesamonės? Tai kam tada sienos ir jas saugančios tarnybos,jei per jas nelgalai papuola į šalį! Ar tai ir yra planas jau pradėtas vykdyti,kai skiepyti po kelių mėnesių pradės kristi kaip musės ,o renovuotoje infostruktūra turi turėti naudotojus kurie vietinius savo radikalizmu lenkia kartais,plius šių dauginimosi įpatumai be konkurencijos.Išvada darykite patys,kas bus po dešimt,dvidešimt metų.. Mano spėjimas-, .... ne mūsų Tautai tas ES pinigų lietus ir jų pagalba kuriamas gerbuvis,....................o statytiniai tikisi išsitarnauti "neliečiamųjų" statuso, kurie galės valdyti pasaulio žmones,Vandens stygius,klimato kaita....ir Lietuva Rojaus kampelis,kam kuriama ši Naujoji Šveicarija.,beja be miškų ji taps dikyne tik truputi vėliau..! Todėl manau miškų kirtimas turi sustoti,nes keičiamas šalies statusas ir kitokios žaidimo taisyklės,bei visai kitokie pinigai,..čia tik pradžia,bet be daugelio iš mūsų.
Girinis, 2021-06-21 15:20

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.