Lietuvos respublikos vyriaudybė

Moksleiviai susipažino su Vyriausybės bei ministerijų darbu

15-ąjį kartą vykusiame projekte 30 moksleivių ministerijose bei Vyriausybės kanceliarijoje atliko savaitės praktiką.

Penktadienį pasibaigusio projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ renginyje dalyviai Vyriausybėje pristatė savo įžvalgas šių metų projekto tema „Moksleiviai – Lietuvai pasaulyje“ ir bendravo su premjere Ingrida Šimonyte.

Projekto dalyvius pasveikinusi premjerė kalbėjo, jog kiekviena karta – skirtinga ir ypatinga, jai tenka saviti iššūkiai.

„Džiugu, kad norėjote ir pasiryžote dalyvauti šiame projekte, kad šiemet turime labai didelę Jūsų mokyklų ir miestų įvairovę, nes tikiu, jog svarbu, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę susipažinti su valstybės institucijų veikla ir pasidalintų patirtimi su savo klasiokais ar draugais“, – susitikime su projekto dalyviais sakė premjerė, cituojama Vyriausybės pranešime.

„Kad projektas yra svarbus ir sėkmingas rodo tai, kad šiandien man jau tenka sutikti žmonių, praeityje dalyvavusių „Moksleiviai – į Vyriausybę“, pamačiusių darbo valstybės tarnyboje prasmę ir įdomumą, ir pasirinkusių šį kelią kaip savą“, – kalbėjo ji.

I. Šimonytė su moksleiviais diskutavo apie savo ir Vyriausybės darbo kasdienybę ir iššūkius, o po diskusijos kiekvienam projekto dalyviui įteikė padėką.

Šiemet projekte dalyvavo moksleiviai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Garliavos, Kėdainių, Kelmės, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Radviliškio, Riešės, Šiaulių, Šilalės, Tauragės ir Utenos.

Nuo 2009-ųjų Vyriausybės kanceliarijos ir partnerių rengiamame projekte iki šiol dalyvavo apie 400 moksleivių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder