Kęstutis Navickas

Navickas su Kosovo ministru aptars bendrąją žemės ūkio politiką

Į Lietuvą ketvirtadienį atvyksta Kosovo žemės ūkio, miškininkystės ir kaimo plėtros ministras Fatonas Pecis. Jis su žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku aptars bendrąją žemės ūkio politiką (BŽŪP), strateginių planų rengimą. 

„K. Navickas su Kosovo ministru aptars BŽŪP įgyvendinimą, Strateginio plano rengimo iššūkius ir tikslus bei kitus klausimus. Kosovo ministras taip pat domisi Lietuvos žemės ūkio politikos formavimo ir įgyvendinimo patirtimi“, – BNS informavo ministerija.

Penktadienį taip pat suplanuoti Kosovo ministro susitikimai su Aplinkos ministerijos, Valstybinės miškų tarnybos ir Valstybinių miškų urėdijos atstovais.

„Vienas iš Kosovo atvykusios delegacijos tikslų – susipažinti su Lietuvos praktika miškų srityje ir pasižiūrėti, ką būtų galima pritaikyti Kosove“, – BNS nurodė Aplinkos ministerija.

Vizito metu bus pristatyta Lietuvos miškų politika, supažindinta su Lietuvos miškais ir pagrindinių miškų institucijų veikla. Taip pat suplanuotas apsilankymas Dubravos rezervatinėje apyrubėje.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder