Neringa renka paramą Ukrainos Koblevės savivaldybei

Siekdama suteikti pagalbą miestui partneriui – Ukrainos Koblevės savivaldybei, Neringos savivaldybė renka paramą. Neringos gyventojai kviečiami prisidėti prie lėšų rinkimo - aukoti į nurodytą sąskaitą ar paramą teikti daiktais.

Neringos savivaldybė ir Koblevės miestas, Neringai minint 585-ąją savo ištakų sukaktį, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, atsižvelgdamos į istoriškai susiformavusius dalykinius ir draugiškus santykius tarp Lietuvos Respublikos ir Ukrainos bei siekdamos abipusiškai naudingo bendradarbiavimo kultūros, turizmo, sveikatos ir aplinkos apsaugos, švietimo ir jaunimo srityse. Neringoje viešėjęs Koblevės meras Volodymyras Panyčius kartu su Neringos meru Dariumi Jasaičiu aptarė galimybes, kaip neringiškiai galėtų prisidėti teikiant pagalbą ukrainiečiams kovoje su agresoriumi.

Pietryčių Mykolajivo srityje įsikūrusi Koblevės savivaldybė neišvengė karo Ukrainoje pasekmių. Jau šiandien tiek šios vietovės gyventojams, tiek čia prisiglaudusiems karo pabėgėliams reikalingos priemonės ir daiktai ne tik kovai su agresoriumi, bet ir išgyvenimui žiemą.

Neringos savivaldybės prašymu Koblevės miestas sudarė reikalingų būtiniausių daiktų sąrašą. Šios savivaldybės gyventojams jau šiuo metu labai reikia elektros generatorių, nešiojamųjų įkrovimo stotelių bei saulės baterijų, žibintuvėlių, didelių palapinių šilumos punktams įkurti, ekonomiškų šildytuvų, kilimėlių, termoantklodžių, šviesą atspindinčių liemenių, apsauginių šalmų ir pirštinių ugniagesiams, pirmosios pagalbos rinkinių, tvarsčių, priemonių neįgaliesiems judėti, sauskelnių suaugusiems, pledų, pagalvių, ilgai galiojančių maisto produktų ir kt. Visą reikalingų daiktų sąrašą galima rasti Neringos savivaldybės interneto svetainėje adresu neringa.lt.

Neringos gyventojai kviečiami prisidėti prie lėšų rinkimo nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje ir aukoti į nurodytą sąskaitą arba pagalbą teikti daiktais, juos pristatant į Neringos savivaldybę ar dėl didesnių daiktų pristatymo susisiekiant tel. +370 698 89 617, el. paštu [email protected]

Prisidėti lėšomis galite aukodami į šią sąskaitą: Gavėjas: Neringos savivaldybės administracija „Luminor“, AS LT244010042301452699 Paskirtis: Parama Ukrainai

***

Neringa švenčia gimtadienį

Renginių programa

Lapkričio 25 d., penktadienis

16 val. Susitikimas su žurnalistu, visuomenininku, paramos Ukrainai akcijų organizatoriumi Andriumi Tapinu. Nidos bendruomenės namai, Taikos g. 17, Nida, Neringa.

Lapkričio 26 d., šeštadienis

14 val. Kuršių nerijos nacionalinio parko organizuojamas žygis į Parnidžio draustinį „Senosios Nidos link“. Būtina išankstinė registracija [email protected]

21 val. Diskoteka. Garsiausi 9-10 dešimtmečių šokių superhitai! Prie pulto – paramos Ukrainai akcijų organizatorius Andrius Tapinas. Naglių g. 29, Nida, Neringa.

Iki lapkričio 30 d. Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešosios bibliotekos Nidos, Preilos ir Juodkrantės filialuose veiks dokumentų paroda „Neringai – 585“. Pamario g. 53, Nida; Ievos Kalno g. 9, Juodkrantė; Preilos g. 27, Preila, Neringa.

***

Kviečia teikti paraiškas finansavimui gauti

Asociacija „Vidmarės“, Neringos žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė (toliau – ŽRVVG) kviečia teikti vietos projektus pagal žvejybos ir akvakultūros regiono vietos plėtros strategijos „Neringos žvejybos ir akvakultūros regiono vietos plėtros strategija 2016-2020 m.“ priemones: „Tvarus ekonominis vystymasis ir konkurencingumo didinimas“, kodas BIVP-AKVA-SAVA-4, kvietimas Nr. 26; „Žvejybos tradicijų išsaugojimas ir populiarinimas“, kodas BIVP-AKVA-SAVA-3, kvietimas Nr. 27.

Visa informacija apie kvietimus ir paraiškoms teikti reikalingi dokumentai skelbiami asociacijos „Vidmarės“interneto svetainėje http://vidmares.lt/kvietimai-vykstantys/

***

Priimamos paraiškos sportininkams skatinti

Neringos savivaldybė kviečia teikti paraiškas Neringos miestui atstovaujantiems sportininkams skatinti.

Piniginiais prizais bus paskatinti aukštų rezultatų pasiekę fiziniai asmenys, kurie atstovauja ar ne mažiau kaip 2 metus atstovavo Neringos sporto įstaigai.

Piniginius prizus Neringos savivaldybės taryba įsteigė norėdama paskatinti kurorto sportininkus siekti aukštų sporto rezultatų, atstovauti Neringai bei ją garsinti.

Paraiškas piniginiam prizui gauti už šių metų pasiekimus galima teikti iki 2022 m. gruodžio 9 d. Neringos savivaldybei adresu: Taikos g. 2, LT-93123 Neringa. Paraiškos formą ir Neringos savivaldybės sportininkų skatinimo tvarkos aprašą galima rasti interneto svetainėje neringa.lt, skyrelyje „Veiklos sritys“ („Sportas).

***

Mamos ir dukros popietė

Renginio data: lapkričio 28 d.

Renginio laikas: nuo 16 val. iki 19 val. (preliminariai 2,5 val., bet ne ilgiau kaip 3 val.).

Renginio vieta: Neringos meno mokykla,Pamario g. 4.

Planuojama, kad renginyje dalyvaus paauglės dukros su mamomis, tačiau renginyje gali dalyvauti ir mamos su mažesnėmis dukrelėmis. Popietė skiriama mamos ir dukros ryšiui stiprinti, bendrauti.

Aprašymas: Paauglės dukros kviečiamos atsivesti į popietę savo mamas ir kartu praleisti laiką, skiriant grožiui ir bendravimui. Planuojama, kad bus 3-4 dukros su savo mamomis, kurias konsultuos ir padažys vizažistės. Taip pat bus ir plaukų stilistės, kurios sušukuos ir parengs mamą ir dukrą bendrai fotosesijai. Improvizuotą fotosesiją surengs jauna, bet labai talentinga fotografė. Renginio dalyvės nemokamai gaus nuotraukas, kurias numatoma publikuoti socialiniame tinkle „Facebook“. Tiek vizažistės, tiek plaukų stilistės patars ir pakonsultuos apie dabartines vizažo ir plaukų formavimo tendencijas, individualiai atskleis, koks stilius ar makiažas kiekvienai moteriai tinka. Kaip tikroje grožio karalystėje renginio dalyvės bus vaišinamos arbata ir pyragėliais.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder