Neringoje skelbiama maudymosi sezono pradžia

Penktadienį Neringoje prasidėjo maudymosi sezonas, o darbą pradėjo gelbėtojai, visą vasarą užtrinsiantys poilsiautojų saugumą, informuoja Neringos savivaldybė.

Anot savivaldybės, net trims Neringos paplūdimiams skirtos Mėlynosios vėliavo, o tai reiškia, kad maudyklų vandens ir paplūdimių smėlio kokybė yra puiki.

Jau daugiau nei dvidešimt vasarų Mėlynoji vėliava keliama Nidos centriniame paplūdimyje, beveik tiek pat – Juodkrantės centriniame. Nuo praėjusių metų ši vėliava keliama ir Preilos paplūdimyje.

Šiemet Neringos paplūdimiuose bus galima pasilepinti ne tik saulės voniomis ir jūros gaiva, bet ir aktyviu laisvalaikiu.

Atsižvelgiant į lankytojų siūlymus, šią vasarą paplūdimiuose bus galima rasti dar daugiau aktyviam laisvalaikiui skirto inventoriaus.

Skelbiama, kad Nidoje nuo šiol bus galima žaisti ir paplūdimio tenisą (prie centrinės gelbėjimo stoties), tinklinio stovai papildomai įrengti tarptautiniu mastu garsėjančiame Nidos nudistų paplūdimyje.

Iš viso Neringos paplūdimiuose rasite devynias viešas paplūdimio tinklinio aikšteles: 5 Nidoje, 2 Preiloje, 1 Pervalkoje ir 2 Juodkrantėje. 

Neringos savivaldybė primena, kad neįgaliems kurorto svečiams sudaroma galimybė patekti į jūrą specialiu vežimėliu, kuris rieda per smėlį ir išsilaiko ant vandens.

Šią transporto priemonę galima rasti ties Nidos centrine gelbėjimo stotimi. Norintys ja pasinaudoti turi kreiptis gelbėtojus.

Neringa kaip visuomet laukia svečių su augintiniais – ir šiais metais jiems skirtus paplūdimius bus galima rasti ties Nida, Juodkrante, Preila, Pervalka.

„Neringoje nuotaikos puikios. Tikra vasara. Mėgautis saulės voniomis galima nuo ankstyvo ryto. Baltijos jūra gaivinanti, vandens temperatūra siekia apie 14 laipsnių šilumos, besimaudančių daugėja“, – nuotakomis dalijosi Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder