Neringos meras atskleidė, kad vietų apsigyventi kurorte dar liko, ir paaiškino, kaip jų ieškoti

Sakoma, kad visoje Neringoje nėra vietų, kur apsistoti, tačiau jos meras Darius Jasaitis atskleidė, kad jų dar liko ir TV3 žinių „Dienos komentare“ paaiškino, kur ir kaip reikia jų ieškoti. Merą kalbino žurnalistė Jolanta Svirnelytė.

Archyvų nuotr.

Pastaruoju metu girdimos kalbos, kad Neringoje jau viskas yra rezervuota. Gal jūs žinote, kokia dalis iš tiesų jau yra rezervuota, užsakyta?

Iš tikrųjų rasti ir išsinuomoti, kada visi labai nori – nuo birželio 15 d. iki rugsėjo, yra jau sudėtinga. Tačiau lengva analizė rodo, kad dar 20 proc. visu laikotarpiu yra laisva.

Žinoma, galbūt nebus galima išsirinkti to, ko nori, bet apsigyventi ir pigiau, ir brangiau tikrai vietų yra. Reikia tiesiog paieškoti, panaršyti. 

Jei „Booking“ – populiaresnis tinklalapis – jau rodo, kad jau užimtumas pas mus pilnas, yra daug žmonių, kurie nesireklamuoja „Booking“, o senuoju būdu skelbiasi. Tai yra „Pajūris.lt“ ar „Kopos.lt“ ir ten pasižiūrėjus tikrai galima atrasti. 

Dar galima ir į Nidos informacinį centrą pasiskambinti. Jie tikrai su mielu noru padės surasti pagal galimybes poilsiui vietą. 

O ar pagrįsti tie teiginiai, kad Neringos gyventojai šiemet labai užsikėlė kainas?

Yra ir užsikėlusių kainas, yra ir palikusių tas pačias. Tik aš visą laiką sakau, kad atvykę turistai pamatys kokybę.  Galbūt viešbučiai, kuriuose jie buvo, pavyzdžiui, „Banga“, pakėlė kainą kokiais 30 proc., tačiau jie to viešbučio jau nebeatpažins.

Jis pilnai susitvarkęs kambarius, atsinaujinę baldai, naujas restoranas ir visa tai kainuoja, o sezonas nėra ilgas. 

Žinoma, ir rinka reguliuoja kainas. Jei už tas kainas perka, tai verslas ir laiko, o kai jau nebepirks verslas leis į apačią. 

O kaip barai, kavinės ar restoranėliai pasiruošę?

Labiau džiaugiuosi, kad Neringos savivaldybės taryba yra pritarusi, kur tik yra galimybė ir kur ribojasi savivaldybės žemė, ir kaimynai sutinka, ir leidžia statyti staliukus lauke. 

Vėlgi, tai investicija, juos nusipirkti, bet tikrai tikime, kad pamaitinsime visus, o ir naujų maitinimo vietų atsiranda, todėl viskas turėtų būti gerai. 
 

Sidebar placeholder