Palangos koncertų salė

Palangoje pirmą kartą vyks konferencija, skirta turizmui, verslui, renginiams ir tendencijoms

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija drauge su Lietuvos marketingo asociacija ir Palangos koncertų sale gegužės 17 d. kviečia į pirmą kartą rengiamą tokio pobūdžio konferenciją „Malonu‘23“.

Renginio raktinė žinutė: kodėl Palanga? Kodėl čia gera gyventi, veikti, ilsėtis, organizuoti renginius, pramogauti?

Konferencijoje laukiami visi, kam įdomu daugiau sužinoti apie verslo, turizmo, renginių organizavimo galimybes didžiausiame Lietuvos kurorte.

Renginys turėtų sudominti ir tuos, kurie Palangoje mėgsta ilsėtis ar turi, o gal dar tik svajoja, įsigyti antrinį būstą.

Konferencijos metu dalyvių dėmesiui paruošti trys informacijos blokai: turizmo tendencijos bei svetingumo ir maitinimo profesionalų (HoReCa) pasaulinės patirtys, viešbučių ir gastronomijos tendencijos panelinėse diskusijose su šių sričių profesionalais bei marketingo ir pardavimų tendencijos su Lietuvos marketingo asociacija (LiMA).

„Malonu dalintis, malonu veikti, malonu atrasti, malonu bendrauti“, – taip taikliausiai ir trumpiausiai artėjantį renginį galėtų apibūdinti Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė.

Pasak I. Valaitienės, artėjantis vasaros turizmo sezonas Palangos kurortui yra itin svarbus, aktyvus metas, kuris pareikalauja tiek įvairių įstaigų vadovų, tiek aptarnaujančio personalo pastangų, žinių, įgūdžių bei kruopštaus pasirengimo.

„Štai kodėl prieš aktyvųjį sezoną natūraliai kilo noras visus suvienyti, taip pat iš profesionalų lūpų išgirsti apie vyraujančias pasaulines tendencijas apgyvendinimo, gastronomijos srityse.

Diskutuoti, kas šiandien yra svarbu kurortui, ir kaip didelių renginių turinys įtakoja svečių srautą jame. Ir apskritai: kodėl Palanga?

Kodėl čia gera gyventi, puoselėti verslą, atostogauti, pramogauti?“ – teigia Palangos VRA prezidentė.

Anot pašnekovės, susitikti su bendraminčiams visada yra malonu, dalintis gerąja patirtimi ir matyti potencialą taip pat yra malonu, tad ir gimė toks konferencijos pavadinimas: „Malonu“.

Konferencijos sumanytojai įsitikinę, jog šis renginys skirtas visiems, kas myli Palangą, domisi ja, ar yra susiję darbo, atostogų ar antrojo būsto tema.

Jos metu bus galima išgirsti atsakymus į aukščiau paminėtus klausimus iš savo srities profesionalų lūpų, ir dar daugiau, nes bus kalbama ir apie vartotojų elgsenos pokyčius bei sužinoti, kaip sėkmingai parduoti savo produktą ar paslaugą, kai tiek daug pasiūlos.

Tikimasi, kad konferencija taps kasmetiniu renginiu, į kurį bus kviečiami ir lektoriai iš užsienio.

Konferencija „Malonu‘23“ prasidės nuo Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus sveikinimo.

Renginio metu Palangos konferencijų salėje savo įžvalgomis dalinsis ir diskusijose dalyvaus savo srities profesionalai, žinomi žmonės, nuomonės formuotojai.

Pranešimus jau ruošia kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas, „Aurum 1006 km“ lenktynių organizatorius Darius Jonušis, Nacionalinės Turizmo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė, Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arminas Darasevičius, viešbučių, priklausančių tarptautiniams tinklams, vadovai Lietuvoje, rinkodaros, reklamos, pardavimų, nekilnojamo turto specialistai, gastronomijos žinovai.

Konferencijos metu taipogi bus galimybė išsamiai susipažinti su HoReCa srities tiekėjų naujienomis bei užmegzti naudingų verslo kontaktų.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija į konferenciją.

orijus-gasanovas

Kelionių žurnalistas Orijus Gasanovas

alfa.lt

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder