Penktadienį jau pusšimtis neteisėtų migrantų bandė iš Baltarusijos patekti į Lietuvą

Po ketvirtadienį fiksuotos trumpos pauzės penktadienį pusšimtis neteisėtų migrantų vėl bandė iš Baltarusijos patekti į Lietuvą.

Pasieniečiai nė vienam užsieniečiui neleido to padaryti. Per praėjusią parą, nuo penktadienio vidurnakčio iki šeštadienio, VSAT pareigūnai neleistinose vietose neleido iš Baltarusijos įeiti 47 migrantams.

Ketvirtadienį į Lietuvą taip bandė patekti tik vienas užsienietis. Nuo birželio pabaigos tai buvo mažiausias skaičius tokių asmenų. Trečiadienį pasieniečiai į šalį neleido neteisėtai patekti 61 migrantui. Pirmadienį ir antradienį šis skaičius buvo 28, sekmadienį – 49, šeštadienį – 40. Nė vienas neteisėtas migrantas praėjusią parą nebuvo įleistas į Lietuvą.

Prie sienos pietinėje Lietuvos dalyje penktadienį įvairiu laiku Baltarusijos pusėje vėl girdėjosi pabūklų šūviai. Manoma, kad tebešaudoma kaimyninėje šalyje esančiame Gožos poligone.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder