Poilsiautojai plūsta į Neringą: prie kelto – spūstys

(4)

Lietuvaičiai skuba mėgautis tropiniu karščiu ir vis dažniau poilsį renkasi toliau nuo didmiesčių. Penktadienį į darbo pabaigą Klaipėdos Minijos gatvėje susidarė automobilių kamščiai, kai kurie jų net stovyniavo ant geltonomis linijomis išpaišytų juostų, kurios žymi stovėti ant sankryžos draudžiama.

Su švyturėliais prie sankryžos budi pareigūnai ir bando sureguliuoti eismą. Norint patekti į „Smiltynės perkėlos“ keltą, kuris Kuršių mariomis kelia žmones su automobiliais į Kuršių Neriją, tenka lūkuriuoti spiginant kaitriai saulei. Kai kurių automobilių savininkai laukiau atsidarę automobilių duris, kad bent šiek tiek prapūstų vėjelis.

„Patekau tik į ketvirtą keltą, teko palaukti, bet pagaliau su šeimyna atsidūrėme kelte. Pagaliau prasidės atostogos“, – atsikvėpė vadinamosios Naujosios „Smiltynės perkėlos“ kelte su žmona ir dviem mažamečiais vaikais pakalbintas vilnietis Matas.

Jis pasidžiaugė, kad Nidoje bus ilgiau nei savaitgalį, kadangi sekmadienį vykstant namo tektų iškęsti tokias pat, o gal net ir didesnes automobilių spūstis.

„Net baisu pagalvoti kas čia dėsis sekmadienį“, – užsiėmęs už galvos rėžė ir nuėjo į savo automobilį mūsų pokalbį išgirdęs kitas poilsiautojas.

Visgi, matyti, kad keltai dirba visu pajėgumu – krante prie Klaipėdos vienas pilnutėlis keltas išleido grįžusius poilsiautojus, o kitas pilnutėlis keltas išskubėjo į Smiltynės pusę.

„Nieko nepadarysi. Juk vasaros įkarštis, daug kas nesiryžta poilsiauti užsienyje, tad renkasi Lietuvos kurortus“, – sakė viena iš „Smiltynės perkėlos“ darbuotojų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder