Profesorei - persekiojimai dėl kursų apie lietuvišką šeimą siūlymo

(3)

Parlamentaras Dainius Kepenis per plenarinį posėdį kolegas informavo, kad prasidėjo dar vienos profesorės persekiojimas - Birutės Obelenienės, nes ji pateikė siūlymą dėl Gyvenimo įgūdžių programos: pasiūlė 2 valandų kursą apie lietuvišką šeimą, apie jos vietą valstybės gyvenime.

„Gerbiami kolegos, na, stebime, kaip vyksta raganų medžioklės puota. Va ką tiktai, praeitą savaitę, mes girdėjome, kaip buvo linčiuojama Lietuvių kalbos instituto direktorė A.Martišiūtė-Linartienė, šiandien matome jau kitą profesorę, šiuo atveju Vytauto Didžiojo universiteto B.Obelenienę, kuri, matai, išdrįso pateikti dėl žinomos Gyvenimo įgūdžių programos savo pasiūlymą - 2 valandų kursą apie lietuvišką šeimą, apie jos vietą valstybės gyvenime ir tai, kas turėtų būti daroma su lytiniu švietimu. Bet už tai jinai dabar tapo persekiojama ir tai jau vyksta ne pirmą mėnesį.

O kas toliau? Žiūrėkite, kaip gražiai sutampa šitie persekiojimai kartu su tuo, kad jau dabar revizuojami įvairių rašytojų muziejai, jau dabar apskritai revizuojami mūsų rašytojai, poetai, ką dabar reikėtų, ko gero, išmesti, nes gimsta nauji poetai, kurie veda jau naująją politiką - tą genderistinę, tą globalistinę. Toks dabar bus mūsų valstybės kelias. Bet ar jūs nepastebėjote, aš čia klausiau savo jaunųjų kolegų, ar tu prisimeni tokį žodį „chunveibinas"?

Ne, sako, neprisimenu. Taigi beveik prieš 60 metų Kinijoje įvyko kultūrinė revoliucija, kurios požymiai absoliučiai panašūs į tai, kas dabar vyksta Lietuvoje. Pamenate čia, Seime, kai kurių mūsų jaunųjų juokdarių orgijas, jie siautėjo po Seimą ir buvo čia įleisti, darė, ką nori. Aš manau, jeigu jie čia būtų gavę į sprandą nuo Seimo narių, nors jie čia kabinėjosi ne prie vieno, kitą dieną jau būtų atėję jų draugeliai ir mes čia būtume turėję tą konfliktą, nuo kurio ir Kinijoje viskas prasidėjo", - iš Seimo tribūnos kalbėjo D.Kepenis.

„Matai, jaunieji kultūrinės revoliucijos dalyviai Kinijoje buvo paleisti absoliučiai ir darė, ką norėjo, su tais žmonėmis, kurie gynė tuo metu Kinijoje buvusias tradicijas. Reikėjo įleisti, matai, naująją tvarką į Kiniją. Per šią revoliuciją žuvo milijonai žmonių, nes Mao Dzedunui reikėjo atkeršyti savo politiniams neprieteliams.

Mes dabar tą patį stebime Lietuvoje. Prasidėjo viskas nuo kultūros žmonių persekiojimo. Dar laimė, kad nėra to pavadinimo „kultūrinė revoliucija", bet tai, ką jie daro, tai yra persekiojimas mūsų kultūros žmonių, mūsų rašytojų, poetų, tų žmonių, kurie yra atsakingi. Tiek profesorė A.Linartienė-Martišiūtė, tiek kita profesorė B.Obelenienė - jos tvirtai jau daug metų gina lietuvių kultūrą, lietuvių šeimą.

Šitie veikėjai, naujojo pasaulio kūrėjai, kurių įkvėpėjas, aišku, yra ne kas kitas kaip toksai žinomas veikėjas dėdulė, kurio dėka... Nesunku surasti čia. 75 metams visi šitie to tikėjimo veikėjai nepripažinti... Dabar aiškiai matome, kad jų vaikai ir anūkai tęsia tą kultūrinę revoliuciją. Mes visi šiandien turime pasakyti stop!" - pridūrė D.Kepenis.

Jis sakė ketvirtadienį pakvietęs B.Obelenienę ateiti į konferenciją Seime ir papasakoti, kas su ja daroma.

„Įsivaizduojate, šiandien gaunu žinutę: nebegaliu ateiti, nes kraujo spaudimas yra 180 ir labai bijau dėl savo sveikatos (...). Neleiskime nei kultūrinės revoliucijos, nei chunveibinų judėjimo, nes jisai ateina kaip tas baisus šliaužiantis perversmas. Laikykimės!" - reziumavo D.Kepenis, savo pasisakymu sulaukęs gausių Seimo narių plojimų. Tiesa, tik iš opozicijos pusės.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder