R. Karbauskis įžvelgia konservatorių sąmokslą inauguruoti G. Landsbergį prezidentu (4)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis feisbuke išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad konservatoriai siekia mažinti prezidento Gitano Nausėdos galias taip ruošdami vietą prezidentūroje dabartiniam užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui.

„Konservatoriai pasinėrė į galios žaidimus su prezidentu. Visa tai vyksta tuo metu, kai valstybė jau ketvirtą mėnesį dūsta uždaryta, o jie patys nesugeba apsispręsti dėl vakcinacijos strategijos ir planų, kartu palaidodami pasitikėjimą vakcinomis po nuolat besikeičiančia, jokios kritikos neatlaikančia komunikacija.

Tačiau net ir tokiu metu konservatoriams yra svarbiau jie patys ir jų įsitvirtinimas valdžioje, bet kokiomis priemonėmis valantis kelią „savam“ kandidatui į prezidento rinkimus 2024 m.“, – socialiniame tinkle rašė R. Karbauskis.

„Konservatorių rankomis naikinama valstybės laisvė“

Valstiečių lyderis tikina, kad viena iš konservatorių kovos su prezidentu priemonių – neleisti G. Nausėdai dalyvauti Europos Vadovų Taryboje.

„Svarbu paminėti, jog daugelį metų konservatoriams „tiko“ D. Grybauskaitės dalyvavimas Europos Vadovų Taryboje ir staiga dabar pabrėžtinai ėmė „netikti“ prezidento G. Nausėdos vizitai į Europos Vadovų Tarybos posėdžius.

Politinis prezidento nustūmimas nuo jo pareigų vyksta labai ciniškai. (...)

Neabejotina, kad tokios manipuliacijos Seimo komitetuose – tai įžanga pripratinant visuomenę, kad Seimas sprendžia dėl to, ar prezidentas vykdo jam Konstitucijos paskirtas pareigas. Ir jau kaip ir aišku, kad kitą kartą valdančiųjų vadovaujami Seimo komitetai apsispręs, kad prezidentas lieka namuose, o vyksta I. Šimonytė“, – piktinasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis.

R. Karbauskis tikina, kad valdantieji akivaizdžiai rūpinasi ne visuomenės gerove, o savo galių stiprinimu.

„Tačiau to negana savo galių stiprinimu, o ne pagalba žmonėms pandemijos metu užsiėmusiems konservatoriams. Jie jau nesislėpdami kalba, kad reikia keisti ir prezidento rinkimų tvarką.

Esą pirmą kartą po 30 metų apsižiūrėta, kad prezidento rinkimų tvarka neva neatitinka jo įgaliojimų. Todėl, pasak konservatorių, prezidentas turėtų būti renkamas ne visuotiniame balsavime visų Lietuvos žmonių, o Seime. (...)

Konservatorių rankomis naikinama valstybės laisvė, už kurią kovojo visi Lietuvos žmonės. Jų rankos taip pat glosto liberalų galvas, kurie su savo nesąmonėmis nukreipia dėmesį nuo dar rimtesnių dalykų, kuriuos tyliai tvarkosi konservatoriai“, – feisbuko pranešime teigė valstiečių lyderis.  

delfi.lt montažas

Apgailėtinas vaizdelis,kai valdžioje šeiminine rangaNera skirtumo nuo batkos ar Azijos šalių.Dalina postus giminaičiams šaltu veidu
Stasys, 2021-04-07 10:40
Kalbate apie laisve, kuria seniai parduota.
Natalja, 2021-04-07 08:06
Teisingai pasakė, tarnybinis profesorius neišėjo , kiša kitą.
Neptūnas, 2021-04-07 00:54
Sidebar placeholder