Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tokio melagio, nevykėlio - bailaus politiko niekada nebuvo Lietuvos istorijoje. Melagis, aferistas, šeimos ( ir ne tik )išdavikas, RUS tarnybų turbūt sukompromituotas verslininkas pametęs plotelį, buvo patekęs prie Vyriausybės vairo. Apsijuoke ten, viešai apsimelavo ir, naglai lenda kitus kritikuoti. Visa laimė tik tai, kad iš seimo jis dingo, tik viena neaišku, kas jam tai pasufleravo daryti...? :):):)
Masiulis , 2021-10-07 05:57
Be kalbų, tai tikrai pati silpniausia ir nekompetentingiausia vyriausybė. Nesinori dergti, bet girti tikrai nėra už ką. Dar jeigu pataikaus laisvės partijai ir įteisins jų norus, t.y. narkotikai, alkoholis ir partnerystę, tuomet tikrai "dugnas".
Jaronimas, 2021-10-06 13:05
Nesu konservų narys, bet man atrodo, kad Karbauskis turės rimtų problemų, su savo Naisių vasara....jei konservatorijai sutvarkys žemės ūkio klausimus,. Nebevyks kaimo nykra..... Reikia tiketis
Jo, 2021-10-05 11:11
Kaip bus gera jam ta vyriausybė, jei mažiausiai nubraukė 2 mljonus Europos sąjungos tiesioginių išmokų,,,, o atiduos tai šeimos ūkiams.... Pagaliau bus kaip civilizuotoj Europoj....baigsis oligarchų viešpatavimas žemės ūkyje.... Šaunuoliai konservai... Pirmyn
Tikras vyras neverkia, 2021-10-05 10:26

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.